Volejte
481 005 781

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop

Dostupnost: Vyprodáno

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop je pro velký zájem momentálně nedostupný.

Pokud jste si nevybrali z podobných produktů, kontaktujte nás!

Kontaktovat


Podobné produkty skladem:Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop

Užijte si čistou bez námahy. O vaše podlahy se postará robotický vysavač Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop, který nejen že vysává, ale i vytírá. Tak vyhoďte nohy nahoru a nechte ho, až se postará za vás.


Vysává a vytírá

Díky přídavnému kontejneru je robot schopný uklidit snad každou podlahu. Sací síla bezkartáčového elektromotoru dosahuje v maximu až 2 500 Pa. Speciálně tvarované široké ústí sacího otvoru spolu s se systémem odpružení maximalizuje efektivitu a pohlcování prachových částic v co nejmenší vzdálenosti od podlahy. Při režimu vytírání čerpá robot vodu z 200ml nádržky a příkladně s ní hospodaří. Inovovaný inteligentní systém rozpoznává povrchy a na každý typ dávkuje příměrné množství vody = efektivnější úklid a lepší výsledek bez kapek na podlaze.


Neztratí se

Tento robotický vysavač je vybaven chytrým plánováním trasy. Pokročilý algoritmus vSLAM a dvojice kamer dokonale zmapuje prostor a dvojice gyroskopů a 7 infračervených senzorů potom doplňuje informace o plánovaném směru pohybu. Bát se ale nemusíte ani pádu ze schodů, protože vysavač stále kontroluje vysávané prostředí.


Dostane se všude

Vysavač Xiaomi překoná až 20 mm překážky, která však nesmí mít kolmou hranu a díky štíhlému tělu 8,2 cm se dostane prakticky pod každý nábytek.


Vlastnosti

Robotický vysavač pro úklid vašich podlah – vysává a vytírá. Technologie plánování trasy vSLAM. Sací síla 2500 Pa. 4 režimy intenzity sání. Objem prachové nádoby 600 ml. Automatické dobíjení a pokračování v úklidu. Pokrytí plochy až 120 m2. Podpora virtuálních zdí a zakázaných zón. Ovládání skrze aplikaci a hlasové ovládání - Google Assistant, Alexa.


Co nabízí Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop


Podobné produkty