Volejte
481 005 781

Xiaomi Mi Smart Projector Mini

Dostupnost: Vyprodáno

Xiaomi Mi Smart Projector Mini je pro velký zájem momentálně nedostupný.

Pokud jste si nevybrali z podobných produktů, kontaktujte nás!

Kontaktovat


Podobné produkty skladem:Xiaomi Mi Smart Projector

Toužíte si občas doma pustit nějaký film? Jednou v obýváku, podruhé v ložnici a potřetí v dětském pokojíčku? Pak se vám bude hodit nějaký přenosný projektor jako například Xiaomi Mi Smart. Ten je opravdu lehký, přitom nabízí dostatečný výkon pro domácí použití.


Stylový a skutečně přenositelný projektor

Přenášet můžete teoreticky jakýkoliv projektor, jenže za jakou cenu. Většinu zařízení budete muset nejdříve dlouho odpojovat, pak složitě přenášet, protože to nejsou zrovna žádní drobečci, a na místě zase zapojit. S Xiaomi Mi Smart Compact jste však plně mobilní. Vezmete ho do ruky a jdete.


Obraz si užijete perfektní

Projektor je schopný generovat obraz od velikosti 60 do 120 palců, což je standardní velikost pro domácí promítání. Má FullHD, což je na domácí promítání taktéž bohatě dostačující. Kromě toho si poradí i s automatickým ostřením a zvládá dokonce korekci zkreslení. OBraz bude perfektní.


Běží na Androidu

Nebojte se složitého ovládání a nastavování. Na projektoru běží operační systém Android TV 9.0, pokud tedy umíte pracovat s mobilním telefonem se systémem Android, tohle bude dost podobné. Nastavíte si, odkud má promítat, pustíte zvuk do 2 integrovaných reproduktorů a pak už se budete jen dívat.


Co nabízí Xiaomi Mi Smart Projector Mini


Podobné produkty