Volejte
481 005 781

Xiaomi Mi Vacuum Cleaner Mini White
Dostupnost na e-shopu: skladem

Dostupnost na prodejnách:
Liberec Soukenné nám.

EAN: 6934177723193

Cena pro Vás

957 Kč
Xiaomi Mi Vacuum Cleaner Mini

Vysavač je určen pro rychlý úklid těžko přístupných míst, například ze záhybů v sedačce nebo sedadle vozu.


Na rychlé úklidy

Všichni známe situaci, kdy vysajeme a během chvíle jsou zase drobky na stole, sedačce či kdekoliv jinde. Vytahovat opět klasický vysavač kvůli pár drobkům je zbytečné. Pro tyto případy je tu Xiaomi Vacuum Cleaner Mini, s kterým snadno a rychle vysajete znečištěný prostor. Má kompaktní rozměry a nízkou hmotnost, takže manipulace s ním je hračka. Vysaje špatně přístupná místa jako záhyby v sedačce auta nebo pohovce. Díky snadnému používání se bude pořádek udržovat snadněji a pohodlněji.


Unikátní hlavice

Součástí je unikátní hlavice 2v1, kterou si přizpůsobíte podle potřeb. Potřebujete vysát špatně dostupná a úzká místa? Zvolte klasický nástavec bez kartáče. Naopak pokud budete vysávat například klávesnice, hodí se přídavný kartáč, který nacvaknete na hlavici nebo přímo k hrdlu vysavače.


Výdrž

Xiaomi Vacuum Cleaner Mini nabízí dva režimu sání. Ve standardním režimu vydrží sát až 30 minut a v režimu Max s větším výkonem maximálně 8 minut. Vysavač je určen na drobný úklid tomu odpovídá i nádobka na prach, která má objem 100 ml. Jednoduchý design vám umožňuje snadno vysavač vyčistit i omýt. Zabudovaný HEPA filtr filtruje až 99,5 % částeček prachu.


Co nabízí Xiaomi Mi Vacuum Cleaner Mini White


Podobné produkty