Volejte
481 005 781

SEGWAY Ninebot eKickScooter Zing C10
Dostupnost na e-shopu: skladem

Dostupnost na prodejnách:
Liberec Soukenné nám.

Toto zboží není momentálně dostupné na naší pobočce.
Objednejte si zboží online a nechte zaslat domů, nebo
vyzvedněte u nás.

EAN: 8720254405179

Cena pro Vás

5 390 Kč
SEGWAY Ninebot eKickScooter Zing C10

Skvělá koloběžka pro děti od 8 do 14 let.


Nekonečná zábava začíná díky elektrokoloběžce Zing

Příchází to, na co vaše dítě čekalo: Ninebot eKickScooter ZING C10 Powered by Segway! Svěží nový design s krásným barevným schématem, 3 režimy jízdy, které se přizpůsobí úrovni každého dítěte, nízká váha a hlavně až 10 km čisté zábavy!


Výběr modelu dle výšky a věku

Mysleli jsme na všechny dívky a chlapce, kteří si přáli mít svůj vlastní eKickScooter. Na Zing C10 mohou jezdit děti od 8 do 14 let, s výškou od 130 do 160 cm.


3 režimy jízdy pro každého:

Bezpečnost předvším, pomalu, ale jistě

S max. rychlost až 10 km/h je bezpečný režim ideální pro začátečníky. Akcelerace plynu je velmi jemná (kontrolka rychle bliká).


Turbo režim pro odvážné

Pro dobrodružnější děti může režim turbo zrychlit až na cca. 16 km/h. Akcelerace plynu je svižnější (kontrolka svítí nepřetržitě).


Odraž se a jeď, s režimem Cruise

Díky režimu Power Assist stačí dětem jen odraz a zrychlí až na 16 km/h (světelná kontrolka pomalu bliká).


Perfektní stabilita díky dvojitému trubkovému rámu

Rám je vyroben z vysokopevnostní oceli a má trojúhelníkovou strukturu, která přináší výrobku vysokou trvanlivost a odolnost. Dítě bude mít na stupačce skvělou stabilitu a bude se cítit jistě.


Certifikace IPX4

Elektrokoloběžky jsou odolné vůči stříkající vodě.


Inteligentní sada s výkonnou a kompaktní baterií

Inteligentní sada integruje lithium-iontovou baterii, ovladač a systém BMS (Battery Management System) do jednoho kompaktního modulu, který je umístěn ve stupačce pro snížení těžiště: to dává dětem větší stabilitu při jízdě.Na jedno nabití trvající cca. 2,5 hodiny vydrží ZING C10 i 10 km, což nabízí spoustu zábavy.


Maximální rychlost

Plyn na řidítkách má proměnný odpor a citlivost v závislosti na režimu jízdy. Díky jmenovitému výkonu motoru 120 W dokáže eKickscooter ZING dosáhnout maximální rychlosti 16 km/h (v režimech Turbo a Cruise).


Defekt pneumatiky nebude váš problém

Vysoce elastické plné gumové pneumatiky jsou navrženy tak, aby byly odolné proti opotřebení. Není nutné pneumatiku hustit a nemusíte se bát žádného defektu. Dezén pneumatiky byl přepracován pro lepší přilnavost a zamezení prokluzu. Dítě pojede s větší jistotou a užije si více zábavy.


Pohodlí především

Rukojeti jsou vyrobeny z materiálu TPR. Pohodlně se drží a nabízí vynikající protiskluzový úchop. Rukojeti TPR se navíc snadno čistí a udržují.


Skládání a skladování vás bude bavit

Elektrokoloběžky ZING se snadno skládají: k uskladnění ZINGu ve skříni, v kufru auta či jinde jsou nutné pouze 3 sekundy. Jsou velice lehké. Váží pouhých 9,5 kg.


Ambientní podsvětlení

V závislosti na jízdních režimech se mění i podsvícení umístěné v podvozku:  • v bezpečném režimu se kontrolky rozsvítí červeně,

  • v režimu Cruise se světla rozsvítí modře,

  • v režimu Turbo budou světla vícebarevná.


Co nabízí SEGWAY Ninebot eKickScooter Zing C10


Podobné produkty