Volejte
481 005 781

Realme Smart Camera 360
Dostupnost na e-shopu: skladem

Dostupnost na prodejnách:
Liberec Soukenné nám.

Toto zboží není momentálně dostupné na naší pobočce.
Objednejte si zboží online a nechte zaslat domů, nebo
vyzvedněte u nás.

EAN: 6941399014879

Cena pro Vás

1 253 Kč
Realme Smart Camera 360

WiFi kamera360°

Chytrá WiFi kamera ,se skvělými funkcemi, které vám pomohou naplno sledovat vaši domácnost či kancelář, v té nejlepší kvalitě, a to jak ve dne, tak i v noci.


Kvalitní záběry ve dne i v noci.

S kamerou se můžete těšit na jasné záběry v kvalitním rozlišení 1920 x 1080/20 fps. Díky tomuto rozlišení je obraz vykreslený a plný detailů, a to i za šera či v noci. To vše funguje díky technologii WDR, funkci Full Color in Low Light a vestavěnému vysoce kvalitnímu 940 nm infračervenému osvětlovači. Všechny tyto technologie se starají o to, aby byl obraz čistý, detailní a bez šumu.


Duální motory pro panoramatické vidění.

KameraRealme Smart Cam 360 ° využívá pro volné otáčení ve všech směrech kvalitní duální motory. Rotace je velice tichá a nebude vás tak rušit. Otáčí se volně dolů, nahoru, doprava i doleva.


Upozornění na nestandardní situace.

Kamera podporuje technologii umožňující sledování, ať jste kdekoliv. Skvěle podporuje technologii WiFi. Můžete tak obraz z kamery sledovat na mobilu, PC a tabletu.


Detaily o WiFi:  • profesionální čip Wi-Fi pro hardwarový přenos obousměrných signálů,

  • vestavěný Wi-Fi Extender


Obousměrná komunikace - mikrofon a reproduktor.

Kamera má zabudovaný mikrofon a reproduktor, můžete tedy komunikovat obousměrně, v reálném čase, a to bez ohledu na to, kde zrovna jste.


Soukromí a ochrana

Realme Smart Camera 360°, chrání vaše soukromí. Přidala fyzickou krytku kamery, kterou dokážete ovládat pomocí mobilního telefonu a také přímo na kameře.Data jsou šifrovaná pomocí AES-128 šifrování a TLS 1.2 šifrováním přenosu.


Zachycení objektu v pohybu.

Real-time motion tracking vám umožní sledovat pohybující se objekt v reálném čase. Můžete tak sledovat vaše domácí mazlíčky a neočekávané návštěvy.


Klíčové parametry:  • technologie WDR,

  • infračervené noční vidění na vzdálenost až 10 m,

  • obousměrná komunikace Voice Talkback,

  • funkce Full Color in Low Light.


Co nabízí Realme Smart Camera 360


Podobné produkty