Volejte
481 005 781

Bang & Olufsen Beoplay H8I Natural
Dostupnost na e-shopu: skladem

Dostupnost na prodejnách:
Liberec Soukenné nám.

Toto zboží není momentálně dostupné na naší pobočce.
Objednejte si zboží online a nechte zaslat domů, nebo
vyzvedněte u nás.

EAN: 5705260070224

Cena pro Vás

9 080 Kč
Bang a Olufsen Beoplay H8I

Luxusní sluchátka do uší, s aktivním potlačením hluku, navržená pro špičkový styl a pohodlí. Až 30 hodin bezdrátového signálu Bang a Olufsen Signature Sound.


Odborně vyladěná akustika

Sluchátka do uší poskytují Bang a Olufsen Signature Sound s pokročilým ANC. Akustika je odborně vyladěna našimi zvukovými inženýry na autentický akustický výkon, který udržuje pohodlí na nejvyšší úrovni.


Nechte se pohltit hudbou

Sluchátka Beoplay H8i jsou vybavena funkcí Advanced Active Noise Cancellation. ANC vám umožní ponořit se do hudby – nebo ticha. Sluchátka poskytují hřejivý a autentický akustický výkon, navržený tak, aby vás hýčkal svou přesností, výkonem a detaily.


Vylepšený výkon baterie

Díky výrazně zlepšenému výkonu baterie, vám nový Beoplay H8i poskytne až 30 hodin bezdrátového přehrávání. Pokud se vám přesto podaří vybít, stačí zapojit audio kabel, aby hudba mohla proudit až do dalšího nabití.


Efektivní design s hladkou ergonomií

Moderní a efektivní design s hladkou ergonomií. Tato sluchátka do uší se řadí mezi nejlehčí ve své třídě, a poskytují vám optimální pohodlí i při hodinách používání. Ve skutečnosti se pravděpodobně přistihnete, že je nebudete chtít sundat vůbec.


Filtrování a senzory zvuku

Beoplay H8i nyní obsahuje režim průhlednosti, který vám umožňuje filtrovat zvuky kolem vás, když potřebujete. Senzory přiblížení automaticky přehrávají/pozastavují hudbu, když si sluchátka nasadíte nebo vypnete. Dva vyhrazené mikrofony přinášejí do vašich hovorů špičkovou kvalitu hlasu.


Luxusní designové provedení

Pro tyto luxusní sluchátka byly vybrány pouze ty nejlepší materiály. Bezchybný eloxovaný hliník, je ve své podstatě Bang a Olufsen. Bohatá přírodní kůže zajišťuje, že se s věkem a opotřebením stanou krásnějšími.


Co nabízí Bang & Olufsen Beoplay H8I Natural


Podobné produkty