Volejte
481 005 781

JBL Boombox Portable BT Wireless Speaker Black

Dostupnost: Vyprodáno

JBL Boombox Portable BT Wireless Speaker Black je pro velký zájem momentálně nedostupný.

Pokud jste si nevybrali z podobných produktů, kontaktujte nás!

Kontaktovat


Podobné produkty skladem:JBL Boombox

JBL Boombox je bezdrátový a designově originální reproduktor s vysokou výkonností. Připojte přes Bluetooth tablet nebo mobilní telefon a přehrávejte až 24 hodin v kuse svou oblíbenou hudbu. Užívejte si toto pohodlí, ať už jste kdekoliv a kdykoliv!


Zajímavý a praktický design

Reproduktor JBL Boombox vypadá skvěle! Jeho velice elegantní design zapadne do každé domácnosti. Sofistikovaný design tohoto reproduktoru vás jistě osloví a spolu s ním i kvalita přehrávaného zvuku. Tento vzhled je navíc i praktický! Reproduktor je vybaven madlem, které zaručuje pohodlné přenášení z místa na místo.


Mikrofon součástí

Díky integrovanému mikrofonu nemusíte reproduktor využívat jen pro přehrávání hudby, ale také pro handsfree telefonování.


Vysoká odolnost a snadné ovládání

Reproduktor JBL Boombox je odolný vůči vodě, přesněji disponuje krytím IPX7. Bát se o něj nemusíte. Můžete ho mít tak prakticky vždy, když je potřeba, u sebe. Vezměte ho na zahradní párty, k bazénu nebo kamkoliv jinak, kde si chcete užít kvalitní poslech muziky.


Ovládání probíhá přes přední panel, kde jsou umístěná tlačítka nebo přes mobilní aplikaci JBL Connect, kterou si můžete zdarma stáhnout na Google Play či Apple Store.


Vydrží celý den

Reproduktor disponuje baterií o kapacitě 20.000 mAh, která zajišťuje dostatek energie pro celodenní přehrávání muziky. Baterii však můžete využít i jinak! Připojte až dvě zařízení přes 2 USB konektory, které jsou umístěné na zadní straně, a pohodlně nabíjejte, i když nejste zrovna doma.


Co nabízí JBL Boombox Portable BT Wireless Speaker Black


Podobné produkty