Volejte
481 005 781

JBL Flip 5 Portable Bluetooth Speaker Yellow
Dostupnost na e-shopu: skladem

Dostupnost na prodejnách:
Liberec Soukenné nám.

EAN: 6925281954634

Cena pro Vás

4 159 Kč
JBL Flip 5

Víte, co to je cítit hudbu? Jedině s moderním reproduktorem značky JBL, který je navíc skvěle přenosný, se to plně dozvíte. Užijte si skvělé basy v tomto kompaktním provedení.  • Elegantní vzhled

  • Vysoký zvukový výkon v kompaktním provedení

  • Vodotěsný do tří stop

  • Interní baterii s vysokou kapacitou


S podporou Bluetooth

Spojte se s reproduktorem díky rozhraní Bluetooth (verze 4.2, podpora kodeků A2DP V1.3, AVRCP V1.6) a užijte si bezdrátově svou oblíbenou hudbu.


Funkce PartyBoost

Speaker vám nabídne výkon 20 wattů RMS a také možnost propojit jej s druhým totožným do stereo sestavy (funkce PartyBoost), propojit lze i více "PartyBoost" reproduktorů dohromady.


Dlouhá výdrž

Pokud se obáváte toho, že tento kompaktní reproduktor nemůže na vestavěnou baterii přehrávat hudbu příliš dlouho, pak se mýlíte. Inženýři z JBL se postarali o to, aby jejich Flip 5 přehrával vaše oblíbené skladby déle než 12 hodin.


Vezměte jej k vodě

Vemte si váš nový speaker doslova kamkoliv. Klidně jej zanechte u bazénu - nemusíte se přitom obávat o jeho poškození kvůli stříkající vodě. Flip 5 je totiž voděodolný díky certifikaci IPX7. Ponořit ho tak můžete až tři stopy pod hladinu, aniž by došlo k jeho poškození.


Přenosný kompaktní reproduktor s vynikajícím zvukovým přednesem, který je odolný vůči vodě (certifikace IPX7, do hloubky tří stop). Nabízí výstupní výkon 20 W RMS. Podporuje rozhraní Bluetooth (verze 4.2, podpora kodeků A2DP V1.3, AVRCP V1.6). Doba přehrávání na vestavěnou baterii s kapacitou 4.800 mAh až 12 hodin. Doba nabíjení činí 2,5 hodiny.


Specifikace ke stažení ZDE (ENG)

User manual ke stažení ZDE (ENG)


Co nabízí JBL Flip 5 Portable Bluetooth Speaker Yellow


Podobné produkty