Volejte
481 005 781

JBL GO 2 Portable Bluetooth Speaker Red
Dostupnost na e-shopu: skladem

Dostupnost na prodejnách:
Liberec Soukenné nám.

EAN: 6925281931857

Cena pro Vás

849 Kč
JBL GO 2

Bezdrátový reproduktor JBL GO 2 je nástupcem oblíbeného kompaktního reproduktoru, který oproti svému předchůdci disponuje plnohodnotným vodotěsným zpracováním. JBL GO 2 můžete mít kdykoliv a při jakékoliv příležitosti u sebe. Na jediné nabití vydrží přehrávat oblíbenou hudbu až 5 hodin, jejíž prvotřídní kvalita je zaručena společností JBL. Design se nově dočkal zakulacených hran a vybírat můžete ze 12 stylových barev.  • bezdrátové streamování zvuku vysoké kvality z vašeho smartphonu

  • voděodolnost (certifikace IPX7 - výdrž 30 minut v metrové hloubce)

  • možnost telefonování - handsfree funkce

  • zabudované očko (úchyt) a volitelný řemínek


Vodotěsné zpracování a integrovaný mikrofon

Reproduktor disponuje vysokou odolností, splňující certifikaci IPX7, což mu zaručuje vodotěsné zpracování. JBL GO 2 můžete vzít k bazénu nebo na pláž a bluetooth ve verzi 4.1 zajistí kvalitní bezdrátový přenos hudby z vašeho chytrého zařízení. Nechybí zabudovaný mikrofon pro extra čisté konferenční hovory, ani vstup pro audio kabel, pokud k reproduktoru chcete připojit i starší přehrávače.


Přenosný bezdrátový reproduktor JBL GO 2, vodotěsné provedení, možnost vzít kamkoliv s sebou, křišťálově čistý zážitek telefonického hovoru, díky vestavěnému reproduktoru s mikrofonem potlačující šum, snadné připojení pomocí bluetooth nebo konektoru 3,5 mm jack, baterie má kapacitu 730 mAh a vydrží hrát až 5 hodin v kuse, frekvence je 180 Hz – 20 kHz, 80 dB, hmotnost 184 g, oranžová barva.

Je kompatibilní s:


Technické parametry


Co nabízí JBL GO 2 Portable Bluetooth Speaker Red


Podobné produkty