Volejte
481 005 781

Bose SoundLink Mini II Portable Bluetooth Speaker Special Edition Black

Dostupnost: Vyprodáno

Bose SoundLink Mini II Portable Bluetooth Speaker Special Edition Black je pro velký zájem momentálně nedostupný.

Pokud jste si nevybrali z podobných produktů, kontaktujte nás!

Kontaktovat


Podobné produkty skladem:Bose SoundLink Mini II Portable Bluetooth Speaker Special Edition Black

Reproduktor do dlaně s přirozeným zvukem


SoundLink Mini II Special Edition přináší plný, přirozený zvuk s výrazně hlubšími basy, než byste očekávali od reproduktoru, který se vám vejde do dlaně. Je také vybaven vestavěným mikrofonem pro přijímání hovorů a umožňuje snadné bezdrátové připojení kdykoliv a kdekoliv. Nyní s o 20 % delší výdrží baterie, nabíjecím portem USB-C a dvěma barvami speciální edice — Luxe Silver nebo Triple Black.


Kompaktní a originální design

Jednodílné hliníkové pouzdro je navrženo pro elegantní jednoduchost a je odolné a ultrakompaktní. Váží pouhých 1,5 libry a je dostatečně malý a lehký, abyste si jej mohli vzít kamkoliv s sebou. Má nízký profil, který vám umožní umístit jej téměř kamkoliv bez přerušení a poskytuje nízké těžiště, díky kterému je téměř nemožné se převrátit. S o 20 % delší výdrží baterie než u současného SoundLink Mini (až 12 hodin), můžete mít seznam skladeb v provozu celé odpoledne.


Spárujte a ponořte se do poslechu!

Jaká zařízení se spárují se SoundLink Mini II? Smartphony a tablety. Nebo smartphony a tablety vašich přátel. Pokud se jedná o zařízení Bluetooth, máte vše, co potřebujete pro jakoukoliv skladbu, kterou chcete slyšet. A tento reproduktor si pamatuje posledních 8 použitých zařízení, takže je snazší znovu připojit a projít kolem ovládacích prvků DJ. Se spolehlivým dosahem asi 30 stop si můžete vychutnat všechen ten prémiový zvuk bez kabelů.


Siri a Google Asistent

Chcete počasí? Volat někomu? Potřebujete uzavřít sázku s přítelem? Pro přístup k vestavěnému mikrofonu stačí stisknout a podržet multifunkční tlačítko. Díky připojení Bluetooth můžete klást otázky Siri nebo Asistentovi Google — nebo odpovídat své mámě, která neustále volá.


Sound link sdílení

Líbí se vám váš SoundLink Mini? Sdílejte své fotografie na Instagramu pomocí SoundLink. A dejte nám tím vědět jak se bavíte.


Co nabízí Bose SoundLink Mini II Portable Bluetooth Speaker Special Edition Black


Podobné produkty