Volejte
481 005 781

JBL Xtreme 2 Portable Bluetooth Speaker Gun Metal Edition
Dostupnost na e-shopu: skladem

Dostupnost na prodejnách:
Liberec Soukenné nám.

EAN: 6925281979200

Cena pro Vás

5 331 Kč
JBL Xtreme 2

Zažijte nekonečné možnosti s malým reproduktorem přenosným JBL Xtreme2, který je vyroben v několika nádherných a moderních barvách. Luxusní voděodolné provedení, schopnost nabíjení vašeho zařízení a spoustu dalších funkcí z něj tvoří dokonalého parťáka na cesty.  • Znásobte ještě více hudební zážitek, připojte díky funkci JBL Connect+ bezdrátově více než 100 reproduktorů.

  • Užijte si až 15 hodin přehrávání díky vestavěné dobíjecí lithium-iontové baterii s kapacitou 10.000 mAh.

  • Nabíjejte svůj mobilní telefon či tablet přes integrovaný USB výstup.

  • Reproduktor má klasifikaci IPX7 s vodotěsným designem a je ozdoben funkční a robustní tkaninou v exkluzivních barvách.


Pohodlná bezdrátová konektivita

Jednoduché připojení zajistí bezdrátové rozhraní Bluetooth. Můžete jej připojit k jakémukoliv přenosnému Bluetooth zařízení, jako jsou mobilní telefony a tablety, přijímat konferenční hovory a využít jej jako handsfree. Vestavěné potlačení šumu a echa ještě umocní zážitek z handsfree hovorů a hudby.


Vysoká flexibilita

Xtreme je další generace bezkonkurenčních reproduktorů s neodolatelným zvukem vysoké úrovně. Komplexní přenosný reproduktor s bezdrátovým připojením jednoduše vezmete s sebou kamkoliv. Stereofonní zvuk vás naprosto nadchne, ať posloucháte sami doma, nebo ve společnosti přátel v parku. Můžete jej vzít na dovolenou, k bazénu, na sezení s přáteli – je to neodolatelný společník pro život s hudbou na každém kroku.


Vychutnejte si nekonečné dobrodružství s přenosným, malým reproduktorem JBL Xtreme 2. Dokonalý zvuk, mocné basy se stereofonním zvukem a poslech hudby si můžete vychutnat až 15 hodin, díky velké kapacitě 10000 mAh nabíjecí baterie. Snadno jej připojíte pomocí Bluetooth až ke 2 zařízením. Odolné a robustní provedení je navíc odolné proti stříkající vodě. Reproduktor je vybaven celkem čtyřmi měniči - dvěma vysokofrekvenčními a dvěma basovými JBL Bass Radiators. Nabízí také USB nabíjecí výstup pro váš smartphone či jiné zařízení.


Specifikace ke stažení ZDE (ENG)

User manual ke stažení ZDE (ENG)


Co nabízí JBL Xtreme 2 Portable Bluetooth Speaker Gun Metal Edition


Podobné produkty