Volejte
481 005 781

Huawei P Smart 2020 Dual SIM 4GB/128GB Aurora Blue - Rozbaleno
Dostupnost na e-shopu: skladem

Dostupnost na prodejnách:
Liberec Soukenné nám.


Cena pro Vás

4 590 Kč
ROZBALENO

Nové zboží s plnou zárukou, jež bylo otevřeno, nebo má náhradní obal, případně bylo vráceno jinými zákazníky.

Jedná se buď o otevřené zboží, které má originální, nebo rozbalený obal (folie atd).

Jedná se o nový produkt, který byl rozbalený za účelem předvádění, focení pro e-shop nebo ho mohl vrátit jiný zákazník ve 14ti denní lhůtě.

Ve všech případech je jako nové, obsahuje kompletní příslušenství a má plnou záruku.
Huawei P Smart 2020 Dual SIM 4GB/128GB

Huawei je speciální. Jedna z nejdůležitějších značek minulých let vám opět přináší velmi speciální telefon, model velké velikosti a funkcí, díky kterému vyniká ve své nabídce. Nový Huawei P Smart 2020 4GB / 128GB DS je terminál s neuvěřitelnou obrazovkou, velkolepým zpracováním a schopností mít skvělé snímky. Všechno, co máte rádi, si užijete naplno - je to úžasné!

Neuvěřitelná síla pro všechno, co jste se rozhodli udělat

Jeden z nejzajímavějších modelů, který v tuto chvíli najdete, má velkou sílu použití. Pro svůj mozek si společnost Huawei vybrala Kirin 710F, který udržuje telefon ve střední výkonové zóně. Díky velkolepé kombinaci schopností má tento model asi 4 GB RAM a má kapacitu 128 GB pro interní úložiště, kterou můžete rozšířit pomocí microSD. A s baterií, která vám vydrží celý den díky své 3 400 mAh. Tento model má také čtečku otisků prstů a pokud jde o operační systém, má tento telefon Android 9.0 Pie pod EMUI 9, díky čemuž je dodáván s aktivními službami Google.

Obrovská obrazovka, abyste si ji užili

Jeden z nejpozoruhodnějších modelů současnosti je již na PowerPlanetOnline. Tento nový smartphone je navržen tak, aby vám umožnil užívat si vše, co máte rádi, ve velkém stylu. S obrazovkou IPS LCD, která dosahuje úhlopříčky až 6,21 ". Má centrální zářez nahoře a rozlišení Full HD + s poměrem 19,5: 9. Jedna z nejpůsobivějších vlastností, jaké najdete. Jeden z těchto modelů navržený pro vyniknout mezi různými telefony v jeho dosahu. Obrovská obrazovka a velká kapacita použití. Velkolepý telefon!

Můžete pořizovat všechny druhy fotografií

Pokud mluvíme o fotoaparátech, tento model má duální 13 MP zadní kameru, která vám umožní mít nejlepší snímky ve všech situacích. Fotoaparát, který je navržen tak, abyste bez problémů vyfotografovali celý svůj svět. Kromě toho je doplněn 2 MP snímačem hloubky, což je velkolepý model. A když mluvíme o jeho předním fotoaparátu, 8MP, fotoaparátu, který vám nejen umožňuje pořizovat ty nejlepší snímky, můžete telefon odemknout i tváří. Jedna z kombinací navržených pro vaše potěšení - je to velkolepé!

Výhody produktu:

Stream hudby a videí s rychlým LTE Internetem
Navigace pomocí GPS
Více telefonních čísel díky Dual SIM
Možnost rozšíření paměti díky přídavné kartě
Zvládne náročné hry díky jádrovému procesoru

Technické parametry


Co nabízí Huawei P Smart 2020 Dual SIM 4GB/128GB Aurora Blue - Rozbaleno


Podobné produkty