Volejte
481 005 781

Samsung SM-R170 Galaxy Buds Black - Rozbaleno

- 941 Kč


Dostupnost na e-shopu: skladem

Dostupnost na prodejnách:
Liberec Soukenné nám.


Cena pro Vás

1 849 Kč

2 790 Kč


ROZBALENO

Nové zboží s plnou zárukou, jež bylo otevřeno, nebo má náhradní obal, případně bylo vráceno jinými zákazníky.

Jedná se buď o otevřené zboží, které má originální, nebo rozbalený obal (folie atd).

Jedná se o nový produkt, který byl rozbalený za účelem předvádění, focení pro e-shop nebo ho mohl vrátit jiný zákazník ve 14ti denní lhůtě.

Ve všech případech je jako nové, obsahuje kompletní příslušenství a má plnou záruku.
Samsung Galaxy Buds - sluchátka pro novou generaci


Prémiový zvuk bez kabelů

Ohromte svůj sluch dokonale čistým a realistickým zvukem. Bezdrátová sluchátka Galaxy Buds jsou výsledkem spolupráce odborníků ze společnosti Samsung a mistrů zvuku z AKG. Navíc jsou mimořádně technologicky pokročilá. Lákají na konektivitu Bluetooth 5.0 nebo podporu nabíjení formou bezdrátového sdílení energie ze špičkového smartphonu Samsung Galaxy S10. Dopřejte svým uším to nejlepší.


Můžete se soustředit i na své okolí

Díky mimořádně praktickému dotykovému ovládání a chytrým senzorům se Galaxy Buds přizpůsobí všem vašim potřebám při přehrávání. Pokud se chvíli potřebujete soustředit na své okolí, stačí přidržet prst na dotykové ploše. Než ho uvolníte, ztlumí sluchátka hlasitost. Nebo si přímo zapněte režim ambientního poslechu, při kterém snadno uslyšíte zvuky kolem sebe. Když pak budete chtít přehrávání opravdu ukončit, stačí sluchátka vyjmout z uší – hudbu zastaví automaticky.


Kompaktní design a velká vnitřní paměť

Design Galaxy Buds je natolik kompaktní, že můžete sluchátka bez problémů nosit celý den, a ani o nich nebudete vědět. Dokonce s sebou ani nemusíte brát svůj telefon – díky 8GB internímu úložišti se do samotných sluchátek vejde velké množství písniček ve vysoké kvalitě. Sluchátka vám ovšem samozřejmě poslouží i v případě, že máte telefon u sebe a chcete pohodlně vyřídit příchozí hovor. Vestavěný adaptivní duální mikrofon nové generace se postará o mimořádně kvalitní přenos hlasu, a obě ruce přitom budete mít volné.


Mimořádně pohodlná a dokonale praktická

Galaxy Buds používají ke spojení se zdrojem zvuku moderní Bluetooth 5.0. Navíc se dokážou připojit k více zařízením najednou a bez problémů mezi nimi přepínat. Je jen na vás, jestli právě chcete poslouchat hudbu z telefonu nebo například sledovat film na tabletu. Sluchátka jsou tak pohodlná, že je celý den nebudete chtít sundat, ale přesto v uchu dokonale drží. Díky odolnosti proti pocení můžete Galaxy Buds používat i při fyzicky náročných aktivitách, například při sportu.


Luxusní výdrž a bezdrátové nabíjení

Mikrobaterie v Samsung Galaxy Buds je sice drobná, ale mimořádně efektivní, takže vám zajistí luxusní výdrž až 6 hodin. O vaše pohodlí je pak postaráno i při nabíjení. Zapomeňte na nepraktické kabely a využijte podporu bezdrátového nabíjení Qi a moderního sdílení energie z vybraných zařízení Galaxy.

Výhody produktu:


Technické parametry


Co nabízí Samsung SM-R170 Galaxy Buds Black - Rozbaleno


Podobné produkty