Samsung SM-R220 Galaxy Fit 2

Kód: VMHB000101
885 Kč
Nedostupné
Barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Fitness náramek Samsung SM-R220 Galaxy Fit 2 zobrazuje denní kroky, spálené kalorie, sleduje váš spánek a přiřadí mu skóre. Plnobarevný AMOLED displej v kombinaci s baterií až na 15 dní na jedno nabití. Odolný vodě do 50 m s režimem Water Lock. Sledujte své pokroky v aplikaci Samsung Health.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Automatická detekce aktivit
Choďte, běhejte, dokonce i naskakujte na eliptický trenažér – Galaxy Fit 2 automaticky detekuje a sleduje, co zábavného právě děláte. Více než 90 dalších cvičení lze stáhnout a sledovat ručně ze zápěstí.

Rychlý přehled na vašem zápěstí
Rychlý pohled na vaše zápěstí ukazuje vaše denní kroky, spálené kalorie, kalorie zbývající za den, příjem vody a další. Galaxy Fit 2 také sleduje váš spánek (cykly REM, celkovou dobu spánku) a analyzuje, jak efektivní je váš odpočinek tím, že vám přiřadí skóre spánku.

AMOLED displej plný barev
Elegantní a lehký Galaxy Fit 2 pasuje velice dobře na zápěstí a vypadá ještě k tomu skvěle vypadá. Dotkněte se nebo přejeďte prstem po zakřiveném displeji, abyste mohli snadno procházet mezi tréninky, upozorněními nebo denním kalendářem. Navíc s mírně zakřiveným plnobarevným AMOLED displejem budete vždy ve spojení na první pohled.

Baterie až na 15 dní
Sledujte své denní aktivity a noční spánek nepřetržitě s baterií, která vydrží až 15 dní na jedno nabití.

Režim Water Lock 
Odolávejte dešti, postříkání nebo polití vodou do 50 metrů. Můžete si dokonce zaplavat, aniž byste omylem probudili obrazovku. Stačí aktivovat režim Water Lock a dočasně deaktivovat displej.

Zprávy a volání pod dohledem
Jste vždy připojeni, takže budete informováni o příchozích hovorech nebo textových zprávách přímo na vašem Galaxy Fit 2. Navíc můžete posílat rychlé, přednastavené odpovědi a sledovat plány, předpověď a další.

Synchronizace Galaxy
Galaxy Fit 2 je vyroben tak, aby fungoval s vaším smartphonem Galaxy. Získejte kredit za každý krok, krok a sezení a poté sledujte svůj dlouhodobý pokrok pomocí Samsung Health (na svém smartphonu). Navíc, pokud jste v kině nebo na školním recitálu vašeho dítěte, nastavte v telefonu režim Nerušit a nastavení se automaticky synchronizuje s Galaxy Fit 2.

Doplňkové parametry

Kategorie: Chytré náramky
Distribuce: EU
Stav: Nový

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: