Samsung U28R550UQR 28" UHD Monitor

Kód: 4W1B000101
Neohodnoceno
7 421 Kč
Nedostupné
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

SamsungU28R550U Monitor 28 palců
Úžasný obraz s miliony pixelů
Je čas vidět kompletní obrázek. Sledujte, prohlížejte, a hrajte, s rozlišením čtyřikrát vyšším, než Full HD. Tento UHD monitor poskytuje úžasný obraz složený z 8 milionů pixelů pro ještě složitější detaily. Zažijte bezkonkurenční realismus při hraní her nebo sledování filmů.

Dokonalý panel IPS
Posaďte se kdekoliv, a užijte si plný technicolor zážitek. Panel IPS zachovává živost, a čistotu barev, na každém centimetru obrazovky. Dokonce i na takto širokém displeji vypadají tóny a odstíny naprosto přesně prakticky z jakéhokoliv úhlu, bez vyblednutí barev.

Jasné a detailní rozlišení
Kaleidoskop odstínů. Podpora HDR přináší na obrazovku dynamický rozsah zářivé černé a bílé. Tmavé oblasti jsou bohatší a hlubší, zatímco světlé části jsou ještě zářivější. Zažijte výjimečně jasné a podrobné rozlišení.

Únava očí nebude váš případ
Co si vaše oči zaslouží. Dobře čitelný displej snižuje vyzařování modrého světla, o kterém je známo, že způsobuje únavu očí a udržuje vás vzhůru. Rozlučte se se žlutými filtry se zkreslenými barvami. Seznamte se s dokonalým plátnem, aby vaše kreativní nadšení proudilo, aniž by vás zdržovaly bolavé oči.

Plynulý vizuální zážitek
Rozlučte se s trhaným scénářem. AMD FreeSync prakticky eliminuje trhání, a zadrhávání obrazovky, pro zcela plynulý vizuální zážitek.

Minimalistické bezrámečkové provedení
Zjednodušený design, naprostá propracovanost. Tento stylový, 28palcový monitor, s plochou obrazovkou, a minimalistickou 3strannou bezrámečkovou obrazovkou, dělá rozdíl v dokonalém řemeslném zpracování. V nastavení se dvěma monitory se displeje hladce zarovnají, abyste si mohli vychutnat úžasný obsah UHD – bez jakékoliv rušivé mezery.

Efektivnější pracovní postup
Zažijte efektivnější a produktivnější pracovní postup při úpravách fotografií, vytváření videí a dalších. PBP transformuje jeden monitor na monitor s duálním zobrazením obsahu ze dvou zdrojů vedle sebe /na jedné obrazovce/. Pomocí funkce PIP můžete zobrazit a uspořádat více aplikací a programů přesně tak, jak chcete.

Doplňkové parametry

Kategorie: Samsung
Distribuce: EU
Rozměr displeje: 28"
Barva: Černá
Stav: Nové
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: