Volejte
481 005 781

Allview AX501Q Tablet 3G Black (CZ Distribuce)

Dostupnost: Vyprodáno

Allview AX501Q Tablet 3G Black (CZ Distribuce) je pro velký zájem momentálně nedostupný.

Pokud jste si nevybrali z podobných produktů, kontaktujte nás!

Kontaktovat


Podobné produkty skladem:Allview AX501Q Tablet 3G Black (CZ Distribuce) - Máte-li dynamický životní styl, pak by mobilita měla být vaším klíčovým rysem. AX501Q je tabletem, který splňuje jak potřebu mobility, tak informací. Nikdy nebudete pozadu se zprávami s přístrojem po vašem boku.


Berte ho všude s sebou! S tabletem AX501Q budete mít stale přehled o aktuálních zprávách, ať jste kdekoliv: na cestě do kanceláře nebo do třídy, na dovolené nebo v čekárně. Má ideální velikost: 7” displej znamená žádné kompromisy, pokud jde o mobilitu.


Díky 3G konektivitě budete stále ve spojení se svými kamarády. Mějte neustále přehled o aktuálních zprávách. Pro připojení tabletu k ostatním zařízením použijte bezdrátovou technologii Bluetooth.


Tablet AX501Q vás dovede k cíli v nejkratším čase díky integrovanému GPS systému. Už nebudete ztrácet váš drahocenný čas hledáním té správné adresy.


Tablet AX501Q je vybaven čtyřjádrovým procesorem, má 1GB RAM paměť a běží na OS Android™ 5.1, Lollipop. 8GB vnitřní paměť lze rozšířit pomocí paměťové karty microSD až o dalších 128GB.


Oba fotoaparáty se bodou hodit ve chvílích, kdy budete chtít zachytit jedinečné momenty, které budete později sdílet. Stejně tak můžete zůstat v kontaktu se svými známými a blízkými prostřednictvím videohovorů.


Využijte všech dostupných funkcí pro dosažení požadovaného výsledku. Zachyťte úžasné panoramatické výhledy, dejte hloubku svým fotografiím díky pohledům z různých úhlů, rozzářete tváře, které fotíte, nebo vyfoťte pohyb.


Už nemusíte přenášet fotografie do počítače, abyste je upravili podle představ. Nyní je můžete upravovat přímo v tabletu. Oříznout, přemístit, přidat filtry nebo zvýšit kvalitu snímku pomocí dostupných foto editačních funkcí.

Výhody produktu:

Navigace pomocí GPS
Možnost rozšíření paměti díky přídavné kartě
Zvládne náročné hry díky jádrovému procesoru

Technické parametry


Co nabízí Allview AX501Q Tablet 3G Black (CZ Distribuce)