Volejte
481 005 781

Realme Pad 4GB/64GB WiFi Grey
Dostupnost na e-shopu: skladem

Dostupnost na prodejnách:
Liberec Soukenné nám.

Toto zboží není momentálně dostupné na naší pobočce.
Objednejte si zboží online a nechte zaslat domů, nebo
vyzvedněte u nás.

EAN: 195235849361

Cena pro Vás

6 111 Kč
Realme Pad (Wi-fi)

Komfortní design a snadná ovladatelnost


Realme Pad byl vytvořen, aby vám umožnil pracovat a hrát, třeba na cestách. Jeho bezrámečkový kovový vnější povrch ho udržuje tenký a lehký pro skutečně přesné ovládání. Snadno ho vložíte do kabelky, můžete ho držet hodiny bez únavy a kochat se jeho elegantním a velice minimalistickým vzhledem.


Oživte detaily s dokonalým WUXGA+ displejem

Díky rámečkům, tenkým jako břitva, a širokému 10.4palcovému displeji WUXGA+, budete doslova vtaženi do pohlcujících a živých obrazů. Navíc parádní rozlišení 2000 × 1200 pixelů oživí každý detail. Poměr obrazovky k tělu je ideálních 82,5 %.


Energie nad očekávání

Baterie s kapacitou 7 100 mAh poskytuje energii nad očekávání – vystačí na 65 dní, v pohotovostním režimu, nebo i na 12 hodin sledování videa. Díky 18W rychlému nabíjení se váš přístroj nabije během krátké doby.


4 reproduktory s dokonalými basy

Přeskočte lístky do kina a vychutnejte si křišťálově čistý prostorový zvuk, realme Pad čerpající ze čtyř reproduktorů, s inteligentním PA pro silné basy. Díky Adaptive Surround Sound získáte to nejlepší stereo bez ohledu na to, jak jej uchopíte.


Vyjímečný herní zážitek - procesor

8jádrový procesor Helio G80, dosahuje taktu až 2,0 GHz. CPU překonává předchozí generaci o 35 % a GPU Mali G52 950 MHz překonává svého předchůdce o 20 %. Výsledkem je brilantní kvalita obrazu a stabilnější snímková frekvence pro výjimečný herní zážitek.


Buďte online pro videohovory

Přední HD kamera, s potlačením šumu duálním mikrofonem, z ní dělá perfektní volbu pro online vzdělávání, videohovory a konference.


Parametry kamery a zvuku:  • 8MPx HD přední a zadní kamera

  • 105° široký úhel

  • Dual Mic Clear Voice

  • Rozpoznávání tváře


Dvojitá okna

Režim více oken může spustit dvě aplikace současně. To znamená, že můžete snadno provádět více úkolů najednou, procházet web a chatovat s přáteli.


Režim Eye Comfort

Režim čtení simuluje texturu stránek knihy. Tmavý režim udržuje vaše oči v noci v pohodlí. Noční režim chrání vaše oči snížením jasu na 2 nity, když jsou světla vypnutá. A režim slunečního světla zajišťuje, že budete venku jasně vidět svou obrazovku. Aby toho nebylo málo, je tu režim Eye Comfort, který snižuje únavu očí.


Zábava pro celou rodinu

Režim pro více uživatelů byl navržen pro mnoho rodin, které sdílejí tablet. Obsahuje oddělené systémy pro děti a dospělé, které zajišťují bezpečnost i soukromí.


Google Kids Space - poznejte barevný a roztomilý svět

Protože Realme bere zdravý vývoj dětství vážně, integrovali jsme Google Kids Space přímo do systému, který poskytuje řadu aplikací, videí a knih vhodných pro děti. Rozhraní Kids Space je barevné, roztomilé a snadno použitelné, a rodiče mohou nastavit limit používání obrazovky a vybrat, které aplikace mohou jejich děti používat.


Myslete na budoucnost

Místo zadávání hesla můžete k okamžitému odemknutí Realme Pad použít svůj Realme Band/Watch. Sdílení nablízko umožňuje vašemu telefonu a tabletu okamžitě sdílet soubory a obrázky a Open-up Auto Connection automaticky připojí vaše sluchátka k Pad, když jsou poblíž. Navíc funkce Cast obrazovky mohou přenášet obsah z Padu do TV, jako je magické zvětšení Padu!


Kvalitní připojení 4G

Verze 4G LTE přináší větší pohodlí do vaší práce. Použijte svůj Pad jako telefon pro volání nebo SMS.

Výhody produktu:

Stream hudby a videí s rychlým LTE Internetem
Navigace pomocí GPS
Možnost rozšíření paměti díky přídavné kartě
Zvládne náročné hry díky jádrovému procesoru

Technické parametry


Co nabízí Realme Pad 4GB/64GB WiFi Grey


Podobné produkty