Volejte
481 005 781

Samsung SM-P610 Galaxy Tab S6 Lite 4GB/64GB Wifi Oxford Grey
Dostupnost na e-shopu: skladem

Dostupnost na prodejnách:
Liberec Soukenné nám.

EAN: 8806090438752

Cena pro Vás

9 871 Kč
Výkonný

Takový model je určen pro komunikaci, ať jste kdekoli. Tento nový tablet má výkon srovnatelný s některými počítači, ale můžete jej použít kdekoli potřebujete. Díky slotu pro SIM kartu si můžete vychutnat nejlepší možnosti připojení, protože jej můžete používat společně se sítěmi 4G. Nepřestanete být připojeni.

Ještě větší kontrola

Jednou z velkých výhod tohoto nového tabletu je to, že má integrované S-Pen, které vám umožní mít lepší kontrolu jak ve volném čase, tak v práci. Můžete maximalizovat výkon svého nového tabletu a čelit všemožným výzvám a přeměnit je na příležitosti. Je to model připravený na všechna vaše dobrodružství a výzvy. Aby nedošlo k vypadnutí, má tento model magnetický zářez pro připevnění pera a jeho udržení vždy nablízku. Kromě toho slouží k automatickému načtení. Díky snadné a výkonné konektivitě jej můžete ovládat pomocí gest a aplikací Bluetooth.

Navrženo tak, aby zůstalo v kontaktu

Jedním z největších využití vašeho nového tabletu je videohovor. Proto vám tento nový tablet Samsung usnadňuje spojení díky vysoce kvalitnímu fotoaparátu, který vám umožní předvést se úžasným způsobem. Má také vestavěný mikrofon, který vám umožní zůstat v kontaktu se svými blízkými. Abyste je mohli slyšet jedinečným způsobem, je tento model vytvořen s vysoce kvalitním zvukem AKG, který vám umožní slyšet vše, co potřebujete. Snadno budete v kontaktu s kýmkoli chcete. To je skvělé!

Jedinečná obrazovka

Abychom vám pomohli vidět ještě úchvatněji, je tento model vytvořen s obrazovkou a rozlišením 10,5 "Full HD +, rozlišením 2000 x 1620px - jedním z nejpozoruhodnějších na modelu Samsung! Umožní vám vidět všechno ve velkém: váš oblíbené videohry, nejpozoruhodnější série, nejúžasnější filmy. Unikátní model!

Odemkněte jej snadno

Máte dva způsoby, jak odemknout tento terminál a oba jsou působivé: přední kameru můžete odemknout obličejem nebo na obrazovce, budete mít zabudovaný snímač otisků prstů, jeden z nejvýkonnějších a nejbezpečnějších modelů. Je navržen pro snadný přístup k tabletu a je velmi výkonný. Tento tablet je jedním z nejlehčích, které právě najdete, a umožní vám jej přepravit, kamkoli potřebujete, jeden z nejlepších modelů!

Velmi výkonná kapacita zpracování

S tímto modelem si užijete neuvěřitelnou sílu, výsledek čipů nové generace společnosti Samsung. Taková síla vám umožňuje hrát bez jakéhokoli zpoždění a mít bez problémů připojeny tisíce věcí. Kromě toho můžete kreslit, mít své poznámky nebo kresby nablízku. Kromě toho budete mít zrychlené zpracování neurální sítě, což zvyšuje efektivitu aplikací využívajících AI.

Výhody produktu:

Navigace pomocí GPS
Možnost rozšíření paměti díky přídavné kartě
Zvládne náročné hry díky jádrovému procesoru

Technické parametry


Co nabízí Samsung SM-P610 Galaxy Tab S6 Lite 4GB/64GB Wifi Oxford Grey


Podobné produkty