Volejte
481 005 781

Samsung SM-T570 Galaxy Tab Active 3 8.0 64GB WiFi Black
Dostupnost na e-shopu: skladem

Dostupnost na prodejnách:
Liberec Soukenné nám.

Toto zboží není momentálně dostupné na naší pobočce.
Objednejte si zboží online a nechte zaslat domů, nebo
vyzvedněte u nás.

EAN: 8806090807268

Cena pro Vás

12 409 Kč
Výkonný uvnitř, odolný navenek

Galaxy Tab Active3 Je silný zevnitř i zvnějšku, takže s ním zvládnete celý váš den. Má robustní design disponující odolností vůči vodě, prachu a pádům z výšky 1,5 m. Vyměnitelná baterie zvyšuje vaši produktivitu společně se Samsung Dex a vylepšeným NFC. Díky nastavení dotykové senzitivity, klávese Active key a peru S Pen můžete nasadit rukavice a dát se do práce.


Dostatečně odolný do náročného prostředí


Navržen tak, aby byl odolný a spolehlivý

Galaxy Tab Active3 je robustní a spolehlivý i v náročných podmínkách. Díky stupni odolnosti IP68 a nejnovější certifikaci MIL-STD-810H je 8palcový tablet odolný vůči vodě, prachu a dokáže ustát pády z výšky 1,5 m s ochranným krytem. Je přenosný, kompaktní a navržený tak, aby zvládl váš den.


Vysoký výkon a konektivita

Tablet běží na procesoru Exynos 9810 a je dostatečně výkonný, aby si poradil s velkými soubory a náročnými programy bez obtíží. Díky podpoře Wi-Fi, MIMO a až 1TB externímu úložišti k navýšení rychlosti a výkonu zvládnete veškerou práci lehce.


Vyměnitelná baterie s energií, která vydrží

Vydrží tak dlouho, jak potřebujete, ať už vás práce zavede kamkoli. Galaxy Tab Active3 je vybavený výkonnou 5.050mAh vyměnitelnou baterií, takže i na služebních cestách či v terénu, kde nemáte k dispozici zdroje napájení, můžete mít vždy plně nabité zařízení.


Plný energie i bez baterie

Galaxy Tab Active3 zůstane zapnutý i bez baterie. Pokud necháte tablet ve vozidle s vysokou teplotou nebo potřebujete zůstat nabití a připojení v kiosku, použijte režim Bez baterie, aby byl stále napájen a nedocházelo k nafouknutí baterie. Jednoduše tablet připojte přímo ke zdroji energie a pokračujte v práci.


Pro bohatší pracovní zážitky

Zažijte práci novým způsobem prostřednictvím 13Mpx fotoaparátu. Funguje s Google ARCore pro sledování pohybu a snímání okolí, takže váš tým může využít rozšířenou realitu pro interaktivnější praktické školení a kontrolu. Můžete také snadno zachytit a skenovat čárové kódy, QR kódy a doklady totožnosti.


Vylepšený zážitek jako na PC se Samsung DeX

Samsung DeX vám umožní připojit a používat dvě odlišné obrazovky, takže můžete pracovat efektivněji. Připojte tablet k monitoru a vytvořte report na jedné obrazovce, zatímco analyzujete data na druhé nebo se připojte bezdrátově ke smart TV a uspořádejte působivé prodejní prezentace.


Zefektivněte obchodní postupy

Vylepšené NFC s certifikací EMV Level 1 vám umožní snadno kontrolovat ID zaměstnanců napříč podniky a promění vaše zařízení na mobilní terminál (mPOS), abyste mohli snadno zpracovávat platby přímo tam, kde se zrovna nacházíte. Přineste do svého podnikání flexibilitu a držte krok s moderními pracovními technologiemi.


Pracujte bezproblémově s rukavicemi

Není potřeba si sundávat rukavice. Upravením dotykové senzitivity si můžete nechat vaše rukavice nasazené, abyste mohli dokončit svou práci. Nastavte klávesu Active key pro rychlý přístup k často používané aplikaci bez odemčení tabletu nebo odemkněte tablet okamžitě a bezpečně s funkcí Rozpoznání obličeje.


S Pen se dobře ovládá i s rukavicemi

Galaxy Tab Active3 přichází v balení s voděodolným a prachu vzdorným perem S Pen, který vám umožní snadno pracovat na cestách a bez nutnosti nabíjení. Je responzivní a přesný i s nasazenými rukavicemi, takže si můžete dělat poznámky, psát nápady a kreslit vše, co vás ve venkovním prostředí inspiruje.

Výhody produktu:

Navigace pomocí GPS
Platby mobilem díky NFC
Možnost rozšíření paměti díky přídavné kartě
Zvládne náročné hry díky jádrovému procesoru

Technické parametry


Co nabízí Samsung SM-T570 Galaxy Tab Active 3 8.0 64GB WiFi Black


Podobné produkty