Volejte
481 005 781

Samsung SM-X200 Galaxy Tab A8 WiFi 3GB/32GB Grey
Dostupnost na e-shopu: skladem

Dostupnost na prodejnách:
Liberec Soukenné nám.

EAN: 8806092943704

Cena pro Vás

5 871 Kč
Samsung Galaxy Tab A8 X200 WiFi 32 GB

Ponořte se do obrazovky


10,5palců široký displej se symetrickým rámečkem měří pouze 10,2 mm, takže se můžete plně ponořit do toho, co je na obrazovce. Prozkoumejte akční filmy, oblíbená videa - bez kompromisů, a užijte si širší svět prostřednictvím většího a lepšího zobrazení s Galaxy Tab A8.


Nadčasový design a kvalitní provedení

Stylový, s nádechem nadčasovosti a cool. Galaxy Tab A8 má elegantní kovové tělo s ultratenkým profilem pouhých 6,9 mm. Užijte si charakteristický design tabletu Samsung v grafitovém, stříbrném a růžovém zlatě, přičemž každý odstín má kouzelný tón.


4 reproduktory s prostorovým zvukem Dolby Atmos

Čtyři reproduktory poháněné prostorovým zvukem Dolby Atmos pozvednou váš zážitek ze zábavy a odhalí každý detail zvuku s výjimečnou čistotou a hloubkou.


Procesor, který vás dostane

Díky 8jádrovému procesoru, spárovanému s až 4 GB RAM a 128 GB vnitřní pamětí, je Galaxy Tab A8 připraven čelit výzvě bez vyčerpání rychlosti nebo baterie. Ušetřete více prostoru s až 1TB microSD kartou a zůstaňte stále online díky 7 040mAh kapacitní baterii a 15W rychlému nabíjení.


Samsung TV Plus

Díky Samsung TV Plus poskytuje Galaxy Tab A8 okamžitou a bezplatnou televizi kdykoliv a kdekoliv. Užijte si tisíce hodin zpráv, sportu, filmů, různého obsahu pro děti a dalšího. Jednoduše spusťte aplikaci Samsung TV Plus a použijte PRŮVODCE, abyste viděli, co se děje nyní nebo co se chystá příště.


Youtube Premium pro každého

Využijte bezplatného dvouměsíčního předplatného YouTube Premium a užijte si YouTube bez zbytečných reklam. Díky bezplatnému přístupu, který získáte při nákupu Galaxy Tab A8, můžete také sledovat videa při používání jiných aplikací nebo dokonce i při zamčené obrazovce.


Bezpečnost vašich dětí - Samsung Kids

Samsung Kids je plný zábavných aktivit, které povzbuzují děti k učení, a představuje bezpečné prostředí pro vaše dítě, které může objevovat a spojovat se se světem. Pomocí vylepšené rodičovské kontroly můžete nastavit limity pro dobu hraní, poskytnout selektivní přístup k aplikacím a na první pohled zobrazit jejich aktivity.


Více oken na maximum

Využívejte vylepšený zážitek z více oken Samsung na maximum. Na Galaxy Tab A8 můžete rozdělit obrazovku na polovinu a dělat dvě věci najednou. Jednoduchým pohybem přetažením můžete upravit zaměření okna podle potřeby, sdílet obsah mezi aplikacemi a dokonce přetáhnout upozornění.


Moderní platforma Samsung Knox

Počínaje hardwarovou úrovní, Samsung Knox blokuje narušení. V reálném čase je kernel, který slouží jako mozek zařízení, chráněn před kompromitací. Tato vícevrstvá, nejmodernější platforma neustále kontroluje základní software a ověřuje integritu zařízení.


Samsung účet

Pouhým přihlášením ke stejnému účtu Samsung se můžete vrátit ke svým poznámkám nebo vyhledávání na internetu, aniž byste museli začinat znovu a přitom volně přepínat mezi dvěma zařízeními.


Nahrávání živé online hodiny

Díky Screen Recorder zabudovanému do vašeho Galaxy Tab A8 je nahrávání živé online hodiny jednoduché, bezproblémové a vždy bezproblémové. Zůstaňte v kontaktu po celou dobu sezení tím, že označíte přímo obsah a uděláte si poznámky k hlavním věcem. Vaše videolekce je připravena ke zhlédnutí, kdykoliv budete chtít.


Chytré párování

Časově náročné ruční párování vašich oblíbených zařízení bude minulostí. Od vašeho notebooku a sluchátek až po Galaxy Watch, všechna zařízení, která byla spárována s vaším telefonem Galaxy, se automaticky zobrazí v seznamu zařízení Bluetooth vašeho Galaxy Tab A8.

Výhody produktu:

Navigace pomocí GPS
Možnost rozšíření paměti díky přídavné kartě
Zvládne náročné hry díky jádrovému procesoru

Technické parametry


Co nabízí Samsung SM-X200 Galaxy Tab A8 WiFi 3GB/32GB Grey


Podobné produkty