Volejte
481 005 781

Amazfit Neo Black
Dostupnost na e-shopu: skladem

Dostupnost na prodejnách:
Liberec Soukenné nám.

EAN: 6972596101796

Cena pro Vás

707 Kč
Amazfit Neo

Pokročilé, retro hodinky Amazfit Neo, mají retro čtyřstrannou obrazovku vybavenou čtyřmi tlačítky. Jejich design poskytuje dokonalou rovnováhu mezi vaším každodenním šatníkem a univerzální funkčností hodinek. Je to dokonalá kombinace klasického designu a moderních funkcí.


Funkce:  • 24/7 sledování srdečního tepu

  • Inovativní systém hodnocení zdraví PAI

  • Sledování spánku

  • Sledování cvičení, včetně kroků a kalorií

  • Always-on displej v retro stylu

  • Chytrá oznámení z mobilního telefonu

  • Neuvěřitelná 4týdenní výdrž baterie

  • Vodotěsnost až do 50 metrůMonitorují váš zdravotní stav

Hodinky Amazfit Neo dokáží sledovat váš srdeční tep 24 hodin/ 7 dní v týdnu. Jsou vybavené snímačem PPG BioTrackermonitorují vaši srdeční frekvenci 24 hodin denně a poskytují monitorování srdeční frekvence v reálném čase, aby vám pomohly lépe pochopit váš zdravotní stav.


Snímání spánku

Amazfit Neo bez námahy sledují váš spánek. Po synchronizaci s aplikací můžete zkontrolovat různé fáze a kvalitu spánku. Pomůžou vám lépe pochopit vaše spánkové vzorce a jaké fáze spánku jsou potřebné ke zlepšení kvality spánku. Jednoduše nechte své inteligentní hodinky zapnuté, zavřete oči a po probuzení zkontrolujte data.


Chytrý displej

Amazfit Neo mají always-on displej v retro stylu, který je energeticky efektivní a umožňuje vám jasně vidět na obrazovku za jasného světla. Funkce Lift-to-wake umožňuje rychle a přirozeně aktivovat obrazovku při čtení času.


Vaše zdraví v jednom přehledu

Amazfit Neo integrují inovativní systém hodnocení zdraví PAI, který eliminuje potřebu sledovat komplikovaná data a umožňuje vám intuitivní pochopení vašeho fyzického stavu na první pohled. PAI lze použít kdykoli, kdekoli a při jakékoli formě cvičení v každodenním životě.

Získejte jasné pochopení svého zdraví pomocí skóre PAI, aniž byste museli sledovat složitá data.

Výhody produktu:


Technické parametry


Co nabízí Amazfit Neo Black


Podobné produkty