Volejte
481 005 781

Apple Watch Nike Series 7 GPS 41mm Starlight Aluminium Case with Pure Platinum Sport Band Black (MKN33)
Dostupnost na e-shopu: skladem

Dostupnost na prodejnách:
Liberec Soukenné nám.

Toto zboží není momentálně dostupné na naší pobočce.
Objednejte si zboží online a nechte zaslat domů, nebo
vyzvedněte u nás.

Katalogové číslo: MKN33FD/A
EAN: 194252592243

Cena pro Vás

10 990 Kč
Apple Watch Nike Series 7 GPS 41mm

Velkolepý OLED displej


Velký displej. Obrovský rozdíl. Naším cílem bylo sestrojit větší displej, a přitom prakticky nezvětšit rozměry samotných hodinek. Kompletním přepracováním displeje se nám podařilo zmenšit rámeček o 40 %, takže plocha obrazovky je teď větší než na Series 3, a dokonce i Series 6. To už si za rámeček dáme.


Tlačítka s novým designem

Tlačítka v celém systému mají nový design uzpůsobený pro větší displej. Používání Kalkulačky nebo Stopek je tak ještě jednodušší.


Stále zaplé, stále jasné!

Když se chceš podívat na čas, komplikace nebo jiné údaje z ciferníku, nemusíš zvedat zápěstí ani klepat na obrazovku. Displej je totiž pořád zapnutý. A taky o 70 % jasnější, když jsi vevnitř a máš ruku dole.


Nejodolnější provedení s certifikacemi

Při realizaci naší vize většího stále zapnutého Retina displeje jsme museli provést radikální konstrukční změny. Ze stejných inovací se zrodilo i přední sklíčko s největší odolností proti prasknutí.  • Voděodolnost WR50 pro plavání

  • Odolnost proti prachu podle normy IP6X


Dotykový snímač

Dotykový snímač je teď integrovaný do OLED panelu a tvoří s ním jeden díl. To nám umožnilo snížit tloušťku displeje i rámečku.


Pevná a robustní geometrie

V nejsilnějším místě je dvakrát tlustší než na Apple Watch Series 6 a díky tomu i pevnější a odolnější.Přepracované přední sklíčko má plochou spodní stranu. Takový tvar zvyšuje jeho pevnost a odolnost proti prasknutí.


Zdraví na prvním místě

Měř si hladinu kyslíku v krvi revolučním snímačem a aplikací. Kdykoli a kdekoli si udělej EKG. Zkontroluj si tepovou frekvenci. A udržuj si zdravého ducha i tělo celou řadou dalších technik a inovací, jako je mindfulness nebo sledování spánku. Se Series 7 máš o svém zdraví ještě lepší přehled.


Hladina kyslíku v krvi - dokonalá inovace

Hladina kyslíku v krvi je klíčový indikátor celkového zdravotního stavu. Můžeš si podle ní udělat představu, jak dobře tvoje tělo absorbuje kyslík a jakého množství kyslíku se mu dostává. Jedinečný snímač a aplikace v Apple Watch Series 7 umožňují změřit si hladinu saturace krve kyslíkem, kdykoli chceš. A průběžně ji snímají na pozadí, ve dne i v noci.


Spěte jako král!

Aplikace Spánek toho umí víc než jen sledovat spánek. Pomůže ti nastavit si cíle a naučit se chodit spát pravidelně ve stejnou dobu. Dokonce sleduje i dechovou frekvenci ve spánku. Tak dobrou noc.


Dokonalý nabíjecí systém

U Apple Watch Series 7 jsme přepracovali celý nabíjecí systém, aby hodinky dokázaly naskočit do akce ještě rychleji. S aktualizovanou nabíjecí architekturou a rychlonabíjecím USB-C kabelem dobiješ baterii z nuly na 80 % už za 45 minut.


Přehledný záznam tréninků

Měř si desítky různých cvičení. Započítávej všechny svoje aktivity. Hýbej se na 75 miliónů skladeb z Apple Music. Series 7 jedou vždycky naplno. Na větším displeji vidíš tréninkové údaje a pokrok ještě jasněji a přehledněji, ať pobíháš po lese, nebo plaveš v rybníce. A to není zdaleka všechno. Tak jedu, jedu!


Vyšší level cyklistiky

Apple Watch teď automaticky poznají, když začneš šlapat, a připomenou ti, ať spustíš cvičení. Detekce pádu je nově optimalizovaná pro cyklistiku i další cvičení a při nehodě ti může zavolat záchranku. Milníky jízdy včetně dosažené rychlosti, vzdálenosti a dalších oznamuje hlasová odezva, takže nemusíš ani na okamžik spouštět oči z cesty. A vylepšený algoritmus přesněji počítá kalorie při jízdě na elektrokole.


Nekonečné množství hudby

V Apple Music máš 75 miliónů skladeb. To je spousta hudební motivace přímo na zápěstí. A s pálením kalorií nebo krácením volného času ti pomůžou i podcasty.


Zavolej si třeba z lesa

Mobilní připojení ti dá volnost. Zavolej si třeba z lesa. Pošli smajlíka kamarádům, co ještě trčí v práci. Na Apple Watch s mobilním připojením jsi pořád v kontaktu. Telefon nech klidně doma.


Aplikace peněženka

V Peněžence máš všechno pohromadě. To je k nezaplacení. Odemkni dveře. Nastartuj auto. Nastup do letadla. Zaplať prakticky za cokoli. A to je teprve začátek. V aplikaci Peněženka máš všechno potřebné na jednom místě. Ideální, když jsi v jednom kole.


App Store

Přímo na zápěstí máš přístup k tisícům aplikací z App Storu. To z Apple Watch dělá ideální osobní zařízení na všechno, co tě baví. Lyžování, focení, astronomie – stačí si vybrat. Aplikaci si stáhneš rovnou do Apple Watch a hned máš po ruce všechno, co potřebuješ.


Originální ciferník na každý den

Sestav si vlastní ciferník s komplikacemi přesně na to, čemu se věnuješ. Třeba když jezdíš na kole, můžeš sledovat informace o dešti, větru a převýšení. Hotové ciferníky se dokonce dají e-mailem nebo zprávou sdílet s rodinou a přáteli.


Precizní zpracování a originální design

Precizním řemeslným zpracováním vznikly hodinky, které jsou stejně praktické jako elegantní. Apple Watch jsou k dostání ve dvou stylových provedeních – z nerezové oceli a stoprocentně recyklovaného hliníku.

Výhody produktu:


Technické parametry


Co nabízí Apple Watch Nike Series 7 GPS 41mm Starlight Aluminium Case with Pure Platinum Sport Band Black (MKN33)


Podobné produkty