Volejte
481 005 781

Realme Band Black (Bulk)
Dostupnost na e-shopu: skladem

Dostupnost na prodejnách:
Liberec Soukenné nám.

Toto zboží není momentálně dostupné na naší pobočce.
Objednejte si zboží online a nechte zaslat domů, nebo
vyzvedněte u nás.

Katalogové číslo: 6941399014008
EAN: 6941399014008

Cena pro Vás

588 Kč
Realme představilo svůj historicky první chytrý náramek zvaný Realme Band.


Jedná se o klasický náramek, který nabídne spoustu funkcí. Měření tepu ze zápěstí, běh venku, jízda na kole, chůze, počet kroků, vzdálenost a spálené kalorie, monitorování zdravotního stavu, oznámení o dokončení cvičení, nastavení cíle, monitorování spánku, monitorování srdeční frekvence, klidová tepová frekvence, graf srdeční frekvence, pohotovostní výstrahy a další funkce jako: stopky, budík telefonu a upozornění, příchozí hovory, oznámení o zprávách a informace o stavu baterie.


Nabíjení bez kabelu

Stává se vám, že zrovna potřebujete nabíječku a nemáte ji po ruce? Pak jistě oceníte jen to, že odpojíte řemínek a nabijete svůj náramek z jakéhokoli USB.


Notifikace vždy při ruce

Náramek vás překvapí širokou škálou notifikací ať už je to: Facebook, WhatsApp, Instagram, Messenger, Gmail, Twiter, Youtube a mnoho dalších. Prostě budete mít vždy přehled, co se zrovna děje.


Spolehlivý parťák při sportu

Realme band nabízí 9 sportovních módů. Efektivně vám zaznamená např. cvičení, chůzi, běh, jízdu na kole apod. Snímací aplikace je připravena na většinu provozovaných sportů. Zkrátka vám již neutečou žádná potřebná data.


Použití bez limitů

Náramek disponuje certifikací IP68 a tak jej můžete s klidnou hlavou použít například při plavání, běhu v dešti, sprchování či mytí nádobí.  • 0,96palcový barevný displej

  • 90mAh baterie

  • Pohotovost až 10 dní

  • Přímo na těle je USB-A

  • Notifikace z připojeného telefonu

Výhody produktu:


Technické parametry


Co nabízí Realme Band Black (Bulk)


Podobné produkty