Volejte
481 005 781

Garmin Edge 530 GPS Black
Dostupnost na e-shopu: skladem

Dostupnost na prodejnách:
Liberec Soukenné nám.

Toto zboží není momentálně dostupné na naší pobočce.
Objednejte si zboží online a nechte zaslat domů, nebo
vyzvedněte u nás.

Katalogové číslo: 010-02060-01
EAN: 753759207175

Cena pro Vás

6 280 Kč
Garmin Edge 530 GPS

Prémiový cyklopočítač GPS


Kompaktní GPS cyklopočítač Edge 530 je určený pro výkonnostní cyklisty, kteří ocení skvěle čitelný displej, prémiové tréninkové funkce, možnost podrobného plánování tras s podrobnou analýzou kopců na trase, možnost propojení s měřiči výkonu nebo například propojení s chytrými cyklotrenažéry při indoor tréninku. Cyklopočítač nabízí vysokou odolnost proti vodě i vibracím a skvělou výdrž baterií na 1 nabití.


Radar Garmin Varia

Spárujte Edge 530 s naším cyklistickým radarem, získejte informace o vozidlech, které se k vám zezadu blíží a upozorněte je světlem, které na ně reaguje svou intenzitou.


Automatická detekce nehod

Edge může při jízdě po silnicích automaticky rozeznat nehodu cyklisty a automaticky odeslat hlášení s vaší polohu přednastaveným nouzovým kontaktům. Ve výchozím nastavení je funkce Detekce nehod zapnutá pouze pro profily aktivity Silnice, Nezpevněné cesty, Dojíždění, Cykloturistika a Elektrokolo.


Alarm při krádeži kola

Alarm kola chráněný kódem PIN vás prostřednictvím smartphonu upozorní na pohyb jízdního kola v případě přestávky, když si kolo odložíte.


Chytrá funkce LiveTrack

Funkce LiveTrack umožňuje přátelům a rodině sledovat živě vaši polohu a dokonce i vaší naplánovanou trasu. Nemusí vám tak volat aby zjistili kde jste a kdy přijedete.


Kvalitní výdrž baterie

Edge 530 nabízí až 20hodinovou výdrž baterie při plnohodnotném GPS záznamu jízdy a až 40 hodin při využití záložní baterie (k dokoupení samostatně). Garmin Charge nebo v režimu úspory baterie.


Systém Trendline - oblíbené trasy

Edge 530 dokáže počítat nejrychlejší, nejkratší ale i oblíbené trasy. Díky systému Trendline s výběrem nejoblíbenějších cest a stezek, které nahráli ostatní cyklisté.


Praktický výpočet trasy

Naše cyklopočítače teď počítají trasy a ukládají data do mezipaměti rychleji než dříve. Na výpočet tak nemusíte čekat a můžete vyjet na trasu dříve.


Podrobné navigační pokyny

Při navigaci po trase poskytuje Edge podrobné navigační pokyny a navíc i odhad času dojezdu do cíle, do průjezdních bodů v trase a navíc i časy západu a východu slunce.


Další cyklistické funkce:  • Grit a flow - hodnotí obtížnost jízdy

  • TrainingPeaks přenos tréninků + Garmin Connect

  • Funkce Climbpro - vyhodnocení stoupání a sklon svahu

  • Jízda na horském kole - počet a délka skoků a další

Výhody produktu:


Technické parametry


Co nabízí Garmin Edge 530 GPS Black


Podobné produkty