Volejte
481 005 781

Garmin Forerunner 245 Music Optic Black
Dostupnost na e-shopu: skladem

Dostupnost na prodejnách:
Liberec Soukenné nám.

Katalogové číslo: 010-02120-30
EAN: 753759217181

Cena pro Vás

8 026 Kč
Garmin Forerunner 245

Forerunner 245 je velice oblíbený model hodinek, jak pro začátečníky, tak pro výkonnostní běžce. Dlouhá výdrž baterie v kombinací s mnoha chytrými funkcemi dělá z tohoto modelu ideálního společníka pro pohyb ve městě i každodenní sportování.


Výdrž

Klíčová vlastnost modelu Forerunner 245 je výdrž baterie, která je v režimu smartwatche 7 dní a při sportovní aktivitě dokáží snímat GPS více než 20 hodin. Kromě GPS dokáží hodinky přijímat signál navigačních systémů GLONASS a Galileo.


Váha

Díky velice nízké váze 38,5 g je model Forerunner 245 vhodný na každodenní sportování a také na celodenní sledování tepu a v noci na monitoring spánku.


Sport a výdrž

Garmin nešetřil na sportech, které Forerunner 245 nabízí. Díky voděodolnosti 50 M zde nechybí ani plavání. Pro vyznavače indoorových aktivit je zde například pilates či jóga. Forerunner 245 nabízí také možnost obohatit své aktivity o aplikace třetí stran, které získáte v aplikaci Garmin IQ.


Sportovní režimy

Garmin pro vás ve spolupráci s trenéry připravil plány pro běh, cyklistiku a triatlon, které si můžete přenést do modelu Forerunner 245 a každý den vám poté hodinky budou ukazovat trénink, který byste měli podle plánu zvládnout.


Zdraví

Garmin Forerunner 245 měří po celý den vaši tepovou frekvenci, variabilitu srdečního tepu (která je úzce spojená s funkcí stres) a v noci také monitoruje kvalitu vašeho spánku.


Konektivita

Forerunner 245 disponuje technologií Bluetooth a ANT+, díky které k hodinkám můžete připojit různé snímače, jako například hrudní pás nebo cyklistický radar Varia.


Notifikace

Hodinky na displeji zobrazují veškeré notifikace z telefonu (včetně hovorů, Messengeru, Viberu atp.), na které můžete také odpovědět pomocí přednastavených odpovědí, které si můžete sami nastavit (neplatí pro uživatele iOS).


Parametry

Hmotnost39 g (lehké)

Průměr, tloušťka O 42 mm, 12 mm

Voděodolnost - 50 M - sprchování

Displej - LCD, Barevný, MIP, Transflektivní, není dotykový, 240 x 240 pixelů, 1,2" (30,4 mm)

Pouzdro - Tvrzený polymer, rozpětí nožek 20 mm

Sklíčko - Gorilla glass

Řemínek - Silikon, Systém výměny: Quick Release

Typ zapínání - Přezka, Kovová přezka

Pohon - Quartz, baterie

Výdrž baterie (Dobíjecí Li-Ion) - 24h - GPS; 7 dní - režim smartwatch

Kontrola stavu baterie - Indikátor nabití baterie

Měření denních aktivit, Osvětlení, Smart notifikace - v češtině, Alarm na neaktivitu, Monitoring spánku, Monitoring stresu, Odhad hodnoty VO2, Vibrační upozornění, Výpočet spotřeby kalorií

Výhody produktu:


Technické parametry


Co nabízí Garmin Forerunner 245 Music Optic Black


Podobné produkty