Volejte
481 005 781

Garmin Instinct Solar Surf Pipeline
Dostupnost na e-shopu: skladem

Dostupnost na prodejnách:
Liberec Soukenné nám.

Toto zboží není momentálně dostupné na naší pobočce.
Objednejte si zboží online a nechte zaslat domů, nebo
vyzvedněte u nás.

Katalogové číslo: 010-02293-07
EAN: 753759257705

Cena pro Vás

8 736 Kč
Garmin Instict Solar Surf Edition

Hodinky se speciálními funkcemi pro surfování, vysokou odolností a neuvěřitelnou výdrží baterie díky solárnímu dobíjení.  • Neuvěřitelně dlouhá výdrž baterií díky solárnímu sklu.

  • Údaje o přílivu a odlivu, profil pro surfování na vlnách.

  • Příjem satelitních signálů: GPS, GLONASS a Galileo.

  • Všestranné sportovní využití: běh, kolo, lyže, plavání.

  • Chytré funkce kompatibilní s iOS i Android telefony.

  • Výdrž až 54 dnů v režimu chytrých hodinek.


EXTRÉMNÍ ODOLNOST

Voděodolnost do hloubky 100 metrů, Pouzdro z polymeru zpevněného vlákny, sklo Corning Gorilla odolné proti poškrábání a baterie, která získává energii ze slunce – to jsou hodinky, které už něco vydrží.


OSOBITÝ DESIGN

Tyto hodinky nenechají nikoho v klidu. Jsou výrazné, zábavné a skvěle funkční. Garmin Instinct jsou chytré hodinky, za kterými se každý otočí.


SOLÁRNÍ NABÍJENÍ

Při expozici slunečním paprskům dokáže Instinct nabídnout nepřekonatelnou výdrž baterie. Hodí se tak i pro náročné expedice mimo civilizaci.


VOJENSKÁ ODOLNOST

Instinct splňuje americký vojenský standard MIL-STD-810G odolnosti proti teplotám, nárazům a působení vody (až do hloubky 100 metrů).


SPRÁVCE NAPÁJENÍ

U Instinctů máte plnou kontrolu nad spotřebou hodinek a výdrží baterie. Můžete vypnout/zapnout snímače, nastavit podsvícení nebo bezdrátové přenosy.


ÚDAJE O PŘÍLIVU/ODLIVU

Stačí se podívat na hodinky a hned víte, jaké jsou podmínky, abyste mohli chytit nejlepší vlnu.


SURFOVÁNÍ

V profilu aktivity surfování můžete sledovat počet zvládnutých vln, maximální dosaženou rychlost nebo uraženou vzdálenost.


VŠESTRANNÉ SPORTOVNÍ VYUŽITÍ

Hodinky jsou vhodné pro širokou škálu sportů: běh, jízdu na kole, plavání, lyžování, vysokohorskou turistiku, veslování, fitness cvičení a další.


MĚŘENÍ TEPU NA ZÁPĚSTÍ

Velmi pohodlné měření srdečního tepu na zápěstí 1 poskytuje data nejen v průběhu sportovní aktivity, ale také během dne nebo spánku.


PULZNÍ OXYMETR

Snímač Pulse Ox2 měří na zápěstí pomocí paprsků světla, jak dobře vaše tělo vstřebává kyslík. Tato hodnota je důležitá při sledování stavu aklimatizace nebo kvality spánku.


FUNKCE STRESS SCORE

Funkce Stress Score měří úroveň zatížení organizmu a dává cenné informace vhodné pro dávkování tréninku, odpočinku a případně změnu životního stylu. Funkce Stress Score je zdrojem informací pro funkci Body Battery.


FUNKCE BODY BATTERY

Na základě měření zátěže organizmu vyhodnocují hodinky srozumitelně, jednou hodnotou míru zbývající tělesné energie. Regenerujete dostatečně? Spíte kvalitně? Hodinky vám napoví.


GPS, GLONASS, GALILEO

Přístup k několika různým navigačním satelitním systémům (GPS, GLONASS a Galileo) poskytuje spolehlivé fungování i v místech s omezeným výhledem na oblohu.


BAROMETR, KOMPAS, VÝŠKOMĚR...

Hodinky INstinct obsahují řadu snímačů, mimo jiné barometr sledující okolní tlak a změny počasí, tříosý elektronický kompas vhodný pro orientaci nebo výškoměr poskytující podrobnou výškovou statistiku.


NAVIGACE PO TRASE

Možnost navigace po naplánované nebo po prošlé trase. V terénu můžete také ukládat své body, ke kterým vás navigace opakovaně v případě potřeby dokáže zpět dovést.


CHYTRÉ FUNKCE

Na displeji hodinek můžete sledovat informace o příchozích hovorech, sms zprávy, a další notifikace při spárování s kompatibilními telefony (Android i iOS).


SATELITNÍ KOMUNIKACE

Hodinky Instinct je možné propojit se satelitním komunikátorem inReach (v prodeji samostatně; vyžaduje předplatné ) a číst/odesílat zprávy prostřednictvím sítě Iridium nebo nebo aktivovat nouzové volání SOS.


FUNKCE KALENDÁŘ

Hodinky mají k dispozici samostatnou stránku s kalendářem a zobrazením naplánovaných událostí pro každý den.

Výhody produktu:


Technické parametry


Co nabízí Garmin Instinct Solar Surf Pipeline


Podobné produkty