Volejte
481 005 781

Garmin Vivoactive 4 Silver/Gray Silicone Band
Dostupnost na e-shopu: skladem

Dostupnost na prodejnách:
Liberec Soukenné nám.

Toto zboží není momentálně dostupné na naší pobočce.
Objednejte si zboží online a nechte zaslat domů, nebo
vyzvedněte u nás.

Katalogové číslo: 010-02174-03
EAN: 753759227975

Cena pro Vás

5 989 Kč
Garmin Vivoactive 4 - CHYTRÉ GPS HODINKY NA SPORT I DO SPOLEČNOSTI

Garmin Vívoactive je skvěle vyvážená řada chytrých GPS hodinek, která spojuje elegantní vzhled, rozumnou výdrž a všestrannou nabídku fitness a sportovních funkcí. Hodinky tak můžete vzít na běh, do bazénu, na lyže, ale stejně tak dobře budou zdobit vaše zápěstí v práci nebo společenské akci.  • Bonatá nabídka funkcí spojených se zdravím a kondicí

  • Vestavěný hudební přehrávač s pamětí a podporou nejen Spotify či Deezer.

  • Více než 20 sportovních profilů (běh, kolo, plavání, golf, lyžování...)

  • S animovanými cvičeními můžete snadno udržovat a zlepšovat svoji kondici.

  • Snadné a bezpečné bezkontaktní Garmin Pay platby si jistě zamilujete.

  • Velmi slušná výdrž baterie, v režimu smartwatch až 8 dní na jedno nabití.


ODOLNÉ A ELEGANTNÍ

Skvělá kombinace dlouhé výdrže, vysoké odolnosti a elegantního vzhledu umožňuje hodinky nosit na sport i do práce. Změnit styl hodinek můžete snadno i díky vyměnitelným řemínkům.


STÁLE ZAPNUTÝ, DOTYKOVÝ DISPLEJ

Hodinky jsou vybavené úsporným, stále viditelným Garmin Chroma Display displejem se skvělou čitelností na slunci. Displej je krytý odolnýmsklíčkem tvrzeným technologií Corning Gorilla Glass 3.


FUNKCE BODY BATTERY

Funkce sleduje a vyhodnocuje vyvážení zátěže a regenerace organizmu v průběhu celého dne. Spíte dostatečně? Nepřetěžujete se v práci nebo tréninku? Funkce Body Battery vám napoví...


PULZNÍ OXYMETR

Snímač Pulse Ox1 měří a zaznamenává úroveň nasycení krve kyslíkem v průběhu dne i během spánku. Díky tomu zjistíte, jak dobře vaše tělo vstřebává kyslík a jak kvalitně si v noci odpočinete.


SLEDOVÁNÍ ZATÍŽENÍ ORGANIZMU

Funkce Stress Score sleduje a zaznamenává míru zatížení organizmu. Jak rychle regeneruje vaše tělo po náročném tréninku? Blíží se onemocnění? To vše vám mohou hodinky pomocí této funkce napovědět.


FUNKCE NAVRŽENÉ PRO ŽENY

Pomocí aplikace Garmin Connect můžete sledovat také průběh menstruačního cyklu nebo těhotenství. Zapisujte si příznaky, získejte tipy pro cvičení a výživu a další výhody. Informace budete mít s hodinkami neustále při sobě.


SLEDOVÁNÍ PITNÉHO REŽIMU

Zaznamenávejte si denní příjem tekutin a ohlídejte si svůj pitný režim. Vše je velmi jednoduché. Můžete si nastavit automatický cíl, velikost skleničky a také zjistit ztrátu tekutin během sportovních aktivit.


MĚŘENÍ FREKVENCE DÝCHÁNÍ

Hodinky měří a zaznamenávají dechovou frekvenci v průběhu dne i během spánku. V hodinkách jsou navíc k dispozici dechová cvičení, která vám pomohou správně dýchat nebo se zbavit vysokého stressu.


POKROČILÉ SLEDOVÁNÍ SPÁNKU

Získejte představu o délce a kvalitě svého spánku. Hodinky rozpoznají fáze lehkého, hlubokého spánku, čas pohybu a fázi REM. Spolu s údaji z pulzního oxymetru1, údaji o dýchání a Body Battery budete mít k dispozici cenná data.


MĚŘENÍ SRDEČNÍHO TEPU ZE ZÁPĚSTÍ

Hodinky neustále měří a zaznamenávají váš srdeční tep2 a upozorní vás, pokud je v klidovém režimu příliš nízký nebo naopak příliš vysoký. Detekují automaticky klidový tep a zobrazují jeho týdenní vývoj.


DECHOVÁ CVIČENÍ

Při snaze o odpočinek nebo soustředěnou činnost si můžete spustit dechové cvičení, během kterého budou hodinky sledovat úroveň stresu a dýchání, abyste získali lepší představu o tom, jak dýcháte.


ANIMOVANÁ CVIČENÍ NA OBRAZOVCE

Animace různých cviků pro kardio a silové tréninky, jógu a pilates, předinstalované v hodinkách. Navíc je i možnost stažení dalších tréninků pro tyto aktivity z aplikace Connect.


APLIKACE PRO SPORTOVNÍ AKTIVITY

Zaznamenávejte si své pohybové aktivity jako chůzi, běh, jízdu na kole, plavání, golf a další. K dispozici je více než 20 profilů pro pro indoorové i venkovní sporty.


GARMIN COACH

Funkce bezplatného osobního trenéra pro běh vám pomůže trénovat pro váš příští běh na 5 km, 10 km nebo půlmaraton.


VLASTNÍ TRÉNINKY

Naplánujte si své vlastní tréninky v aplikaci Garmin Connect a stáhněte si je do hodinek.

Výhody produktu:


Technické parametry


Co nabízí Garmin Vivoactive 4 Silver/Gray Silicone Band


Podobné produkty