Volejte
481 005 781

Xiaomi Haylou GT1xr TWS Black
Dostupnost na e-shopu: skladem

Dostupnost na prodejnách:
Liberec Soukenné nám.

Toto zboží není momentálně dostupné na naší pobočce.
Objednejte si zboží online a nechte zaslat domů, nebo
vyzvedněte u nás.

EAN: 8596311123849

Cena pro Vás

648 Kč
Xiaomi Haylou GT1 xr TWS Bezdrátová Sluchátka Black

Sluchátka jsou postavena na vysoce kvalitní čipové sadě Qualcomm QCC3020 s podporou Bluetooth 5.0 a poskytují přenos zvuku pomocí technologie aptX. Haylou GT1 XR se vyznačuje vynikajícím výkonem, který z nich dělá ideální sluchátka.


Reproduktory zajišťují vysoce kvalitní reprodukci v celém rozsahu zvuku. Sluchátka Haylou GT1 XR osloví nejen milovníky kvalitní hudby, ale také hráče, protože tato sluchátka zaručují přenos zvuku s téměř nulovým zpožděním, pokud vaše zařízení podporuje Bluetooth 5.0.


Haylou GT1 XR vám poskytne působivý koncert, který nabízí detaily, kterých jste si nikdy předtím nevšimli. Haylou GT1 XR vynikají rychlejší konektivitou a lepším přenosem, přesto však spotřebovávají méně energie. Velké zlepšení v novém jádru snižuje rušení signálu z WiFi a 4G na minimum.


TWS + umožňuje přímé připojení dvou sluchátek s telefonem, což umožňuje bezproblémové přepínání mezi levým, pravým a stereofonním režimem.


Hmotnost každého sluchátka je pouze 3,9 gramů. Sluchátka do uší Haylou GT1 XR mohou na jedno nabití pracovat až 5 hodin a použití nabíjecího boxu prodlužuje životnost baterie až na 36 hodin. Tato sluchátka jsou ovládána dotykovými panely. Stačí jedno klepnutí a můžete si užívat více funkcí. Třikrát klepnutím na levé sluchátko probudíte hlasového asistenta. Váš soukromý asistent je neustále v pohotovostním režimu.


Hmotnost: 3,9 g

Bluetooth: V5.0

Čip: Qualcomm QCC3020

Nabíjecí box: 800mAh

Životnost baterie: 36 hodin

Měnič: 7,2 mm

Funkce: Dotykové ovládání, Bezztrátový zvuk APX + AAC, Přepínač Master-Slave, Hlasový asistent


Obsah balení:

1 x Haylou GT1 XR TWS bezdrátová sluchátka Bluetooth sluchátka

1 x nabíjecí box

1 x nabíjecí kabel USB

3 x páry koncovek

1 x manuální

Výhody produktu:


Technické parametry


Co nabízí Xiaomi Haylou GT1xr TWS Black


Podobné produkty