Volejte
481 005 781

Haylou Haylou T19 Earbuds White
Dostupnost na e-shopu: skladem

Dostupnost na prodejnách:
Liberec Soukenné nám.

EAN: 8596311123856

Cena pro Vás

1 998 Kč
Xiaomi Haylou T19

Haylou T19 jsou nejnovější bezdrátová sluchátka.

Díky Qualcommu nabízí nová čipová sada dvojnásobnou rychlost přenosu signálu díky Bluetooth 5.0. Haylou T19 jsou kompatibilní s kodeky aptX a AAC Lossless pro kvalitu zvuku Hi-Fi. Je podporováno nezávislé připojení každého sluchátka do uší ke zdroji zvuku. Přenos hudby a hovorů je perfektní i v hlučném prostředí. Obousměrná redukce šumu pomocí technologie Array NC Tech se čtyřmi mikrofony je zodpovědná za snížení úrovně šumu. Tato sluchátka lze použít i při hraní her a nebude docházet ke zpoždění zvuku.

Haylou T19 využívá ovládání bez dotykových tlačítek. Sluchátka ovládá snímač vibrací. Oceníte funkci automatického spuštění a pozastavení hudby. Unikátní snímač sleduje polohu sluchátek a pokud je z uší vyjmete, přehrávání se okamžitě pozastaví.

Integrovaný vysoce citlivý senzor infračerveného světla dokáže v reálném čase snímat stav opotřebení uživatele. Současně může efektivně šetřit energii a prodloužit dobu používání náhlavní soupravy.

Výdrž baterie sluchátek dosahuje při použití nabíjecího boxu 30 hodin a plně se nabijí za pouhé dvě hodiny. K nabíjení můžete použít port USB typu C nebo libovolnou bezdrátovou nabíječku.

Haylou T19 jednoduše spárujete s telefonem. Po připojení můžete zkontrolovat stav baterie, přizpůsobit ovládání, zvolit zvukový efekt a vyhledat telefon. Na prozkoumání čekají další funkce.

Specifikace:

Hmotnost sluchátka: 4 g

Velikost: 18,34 x 30,65 x 40,05 mm

Mikrofon: Ano

Verze Bluetooth: V5.0

Profily Bluetooth: HFP / A2DP / HSP / AVRCP / APTX

Komunikační vzdálenost: 10 m (bezbariérové a otevřené prostředí)

Doba nabíjení sluchátek: přibližně 2 hodiny

Doba nepřetržitého používání: přibližně 30 hodin (s nabíjecím pouzdrem)

Typ baterie: Polymerní lithiová baterie

Název sluchátek při párování: Haylou T19 R / L

Nabíjení: pomocí kabelu USB-C nebo bezdrátové nabíječky

Výhody produktu:


Technické parametry


Co nabízí Haylou Haylou T19 Earbuds White


Podobné produkty