Volejte
481 005 781

Haylou LS02 Smartwatch Black
Dostupnost na e-shopu: skladem

Dostupnost na prodejnách:
Liberec Soukenné nám.

EAN: 8596311120961

Cena pro Vás

610 Kč
Haylou LS02

Nové inteligentní hodinky Haylou LS02 se od předchozího modelu liší velkou dotykovou obrazovkou s úhlopříčkou 1,4 palce. Rozlišení displeje je 320x320 pixelů. Obrazovka je umístěna pod zakřiveným 2,5D tvrzeným sklem, které je odolné proti poškození. Hustota pixelů je 320ppi.

Také se tyto inteligentní hodinky vyznačují dlouhodobou výdrží baterie. Hodinky mají výdrž na jedno nabití až 20 dní, s 24hodinovým monitorováním srdeční frekvence. Chytré hodinky jsou připojeny přes Bluetooth 5.0, které snižuje spotřebu energie a snižuje pravděpodobnost ztráty komunikace mezi chytrými hodinkami a chytrým telefonem.

Řemínek hodinek je ze silikonu.

Chytré hodinky Haylou LS02 budou během sportu nepostradatelné. Dvanáct předdefinovaných sportovních režimů, vám pomůže zaznamenat a analyzovat všechna data a nepřetržitě sledovat váš srdeční rytmus. Ať už se jedná o každodenní turistiku a plachtění, můžete si nastavit své sportovní cíle, zaznamenat své sportovní údaje, ovládací rozhraní je jednoduché a snadno srozumitelné, například osobní trénink na zápěstí, který vašemu bezplatnému cvičení pomůže více sebekázně.

Chytré hodinky Haylou LS02 jsou chráněny proti vodě a prachu podle standardu IP68. Automatické sledování spánku pomůže zlepšit kvalitu vašeho spánku. Všechna oznámení ze smartphonu můžete přijímat přímo na zápěstí. Hovory, přijaté zprávy, události kalendáře, upozornění na aplikace - nic důležitého vám neunikne.

Výhody produktu:


Technické parametry


Co nabízí Haylou LS02 Smartwatch Black


Podobné produkty