Volejte
481 005 781

Huawei Band 4 Pro Black (EU Blister)
Dostupnost na e-shopu: skladem

Dostupnost na prodejnách:
Liberec Soukenné nám.

Toto zboží není momentálně dostupné na naší pobočce.
Objednejte si zboží online a nechte zaslat domů, nebo
vyzvedněte u nás.

EAN: 6901443360178

Cena pro Vás

1 140 Kč
Popis produktu:


Společnost Huawei vyvinula náramek Band 4 Pro, se kterým bude váš život ještě jednodušší. Sami si zvolíte, jak chcete, aby vypadala obrazovka i ciferník a stejně tak si můžete vybrat barvu řemínku. Vestavěná inteligentní technologie ohlídá, aby se váš srdeční tep držel ve správných hodnotách, zobrazí vám všechna upozornění a náramek můžete využít i jako dálkový spouštěč fotoaparátu. Navíc pracuje i v noci a ráno se tak můžete podívat na přesný rozbor vašeho spánku včetně rad, jak ho zlepšit. Pokud rádi sportujete, oceníte vestavěného trenéra - rozpozná všechny vaše oblíbené sportovní aktivity, připraví tréninkový plán i rozbor každého cvičení. Díky vestavěné GPS budete mít jistotu, že se neztratíte ani při několikahodinovém běhu neznámým terénem.


Podle vašeho vkusu:


Náramek od společnosti Huawei přišel na trh hned ve třech barvách, ze kterých si snadno vybere i ten nejnáročnější zákazník. Ať už zvolíte červenou, černou nebo růžovou variantu, jedno mají všechny náramky Band 4 Pro společné - 0,95" displej, který hraje všemi barvami. Navíc si sami rozhodnete, jak bude vypadat.


Hlídá srdeční tep:


Ty nejlepší technologie se sešly dohromady, aby co nejpřesněji monitorovaly váš srdeční tep. Technologie TruSeen s pomocí algoritmu Al sleduje hodnoty tepu během celého dne s maximální přesností. Náramek vás také upozorní, pokud budete mimo bezpečné hodnoty a zavibruje, abyste trochu zpomalili.


Spíte kvalitně?


Huawei Band 4 Pro na vás bude dávat pozor i v noci, aniž by vás rušilo jakékoli světlo kontrolek. Následně vám připraví přehledný graf, ve kterém znázorní přesné časy REM, lehkého i hlubokého spánku a také moment probuzení. Sám rozpozná šest nejčastějších poruch a navrhne vám, jak postupovat, aby se váš spánek zkvalitnil.

Spíte kvalitně?


Neztratíte se:


Vestavěná GPS s rychlým a přesným zaměřením vám umožní věnovat se vašemu oblíbenému sportu, aniž byste se museli držet jen známých tras. Kromě toho vás náramek upozorní na všechny notifikace, můžete s ním najít svůj telefon nebo dálkově ovládat fotoaparát a hudební přehrávač.


Osobní trenér:


Náramek Huawei Band 4 Pro rozpozná všechny základní druhy sportovních činností a díky voděodolnosti s ním můžete dokonce i plavat nebo hrát vodní pólo. Umělá inteligence Firstbeat bude dávat pozor, jestli cvičíte efektivně, a vždy po tréninku vám připraví přehled s doporučením, co zlepšit.

Výhody produktu:


Technické parametry


Co nabízí Huawei Band 4 Pro Black (EU Blister)


Podobné produkty

  • Huawei Band 2 Pro Black

    Dostupnost na e-shopu: neznámá
    Styl není nic bez pohodlí. Dokonalý ergonomický design HUAWEI Band 2 Pro Vám umožní vzít si jakoukoli výzvu ve stylu. Vypadni skvěle, cítíš se skvěle, děláš skvělé…

    1 990 Kč
    Ukázat produkt