Volejte
481 005 781

Huawei Watch 3 Fashion Stainless Steel Gray Blue Nylon Strap
Dostupnost na e-shopu: neznámá

Dostupnost na prodejnách:
Liberec Soukenné nám.

Toto zboží není momentálně dostupné na naší pobočce.
Objednejte si zboží online a nechte zaslat domů, nebo
vyzvedněte u nás.


Cena pro Vás

10 990 Kč
Huawei Watch 3 Fashion Blue Nylon Strap

Mějte vše pod kontrolou s elegantními chytrými hodinkami Huawei Watch 3 Elite, které vám řeknou daleko více, než jenom pouhý čas a datum... A co konkrétně se dozvíte od Huawei Watch 3?


Parametry • 1,43“ AMOLED displej s 3D zakřiveným sklem

 • velmi jemné rozlišení 466 x 466 pixelů (326 PPI)

 • ovládání také přes dotykový displej

 • stylový řemínek z nerezové oceli s mechanismem pro změnu délky a překlápěcí sponu

 • obsahují mikrofon a reproduktor

 • předinstalované ciferníky

 • jednoduché ovládání

 • funkce SOS

 • sportovní funkce

 • monitoring srdečního tepu, měření saturace kyslíku v krvi

 • měření tělesné teploty

 • voděodolné (do 5 atmosfér)

 • skvělá výdrž baterie až 14 dní v úsporném režimu

 • bezdrátové nabíjení (možnost reverzního dobíjení s chytrým telefonem značky Huawei)


Stylové ciferníky

Dominantou hodinek je 1,43“ AMOLED displej s obrazovkou z 3D zakřiveného skla. U displeje můžete zvolit až z 1000 různých variant motivů, které jsou k dispozici v obchodě Huawei Watch Face Store. Samozřejmě hned po zapnutí hodinek máte k dispozici cca 30 předinstalovaných ciferníků anebo si můžete vyrobit ciferník vlastní například z fotografie či krátkého videa! Měňte vzhled hodinek podle nálady, podle počasí nebo podle příležitosti – je to na vás.


Jednoduché ovládání

Ovládání HUAWEI Watch 3 Elite je snadné pomocí dotykového displeje, bočního tlačítka a plně otočné korunky. Navíc po pěti stisknutích otočné korunky započne volat záchranné službě díky integrované SOS funkci.


Spolu s SOS funkcí disponují hodinky také detekcí pádu. Pokud jej detekují, okamžitě se přepnou do nouzového režimu a upozorní předem určený kontakt.


Vysoký výkon

O výkon hodinek se starají dva čipsety, které nejen zvyšují výkon, ale také zajišťují plynulý chod aplikací. Každý čipset má svůj vlastní systém. Jeden z čipsetů je třeba určen výhradně pro sledování a měření sportovních funkcí. Druhá pak obstarává klasický systém a funkce chytrých hodinek.


Dále mají hodinky 2 GB RAM a 16 GB vnitřní paměti, kterou můžete využít například pro uložení oblíbených písní, které vás vyburcují ke skvělým sportovním výkonům.


Sportovní trenér

Udržet zdravý životní styl je s těmito hodinkami doslova hračka. Hodinky se chovají jako váš fitness trenér, který přesně ví, kolik jste toho ušli i kolik kalorií jste za den spálili.


S hodinkami získáte více než 100 cvičebních režimů, takže jen těžko najdete aktivitu, při které by Vám hodinky nemohli asistovat.


Funkce pro zdraví

Hodinky nejsou jenom váš fitness pomocník, ale fungují trochu i jako vaše zdravotní sestra. Hodinky dokáží změřit srdeční frekvenci (TruSeen 4.5), změřit saturaci kyslíku v krvi (TruSeen 4.5+), ale umí také monitorovat kvalitu spánku, počítat spálené kalorie, sledovat úroveň stresu a mnoho dalších vychytaných zdravotních funkcí. Všechna vaše data jsou zobrazena v jasných a dynamických grafech, abyste měli dokonalý přehled.


Třešničkou na dortu je pak možnost nastavit si něco jako tzv. nouzový režim, kdy v případě určitých zaznamenaných hodnot se hodinky přepnou do nouzového režimu a upozorní předem určený kontakt, že se něco děje.


Pokročilé notifikace

Nyní už nemusíte vytahovat telefon z kapsy pokaždé, když vám přijde SMS zpráva, někdo vám volá nebo když jen potřebujete vědět kolik je hodin. Huawei Watch 3 všechny tyto důležité zprávy zaznamenává a ihned vám dává vědět, co se děje.


Skvělá výdrž

Watch 3 vás ohromí! Díky duální čipové sadě a algoritmům podporujícím úsporu energie mohou tyto hodinky vydržet fungovat několik dní. Konkrétně 3 dny v chytrém režimu a až 14 dní v režimu ultra dlouhé výdrže baterie.

Výhody produktu:


Technické parametry


Co nabízí Huawei Watch 3 Fashion Stainless Steel Gray Blue Nylon Strap


Podobné produkty