Volejte
481 005 781

Huawei Watch GT 2 Frosty White
Dostupnost na e-shopu: skladem

Dostupnost na prodejnách:
Liberec Soukenné nám.

Toto zboží není momentálně dostupné na naší pobočce.
Objednejte si zboží online a nechte zaslat domů, nebo
vyzvedněte u nás.

Katalogové číslo: HUAWATCHGT2WH
EAN: 6901443381173

Cena pro Vás

3 702 Kč
Huawei Watch GT 2 Frosty White


Displej

Chytré hodinky Huawei Watch GT 2 mají dotykový 1,2 palců velký AMOLED displej.

Rozlišení 390 x 390 pixelů dává uživateli bezkonkurenční vizuální zážitek.

Celkový průměr ciferníku je 42 mm a je tedy univerzálního rozměru.

Watch GT 2 chrání vysoce kvalitní 3D sklo integrované do minimalistického designu.Rytiny ukazují jemné řemeslné zpracování hodinek a díky zkosení ve spojení s vrstvou DLC jsou hodinky odolnější.Uvnitř

V těle Watch GT 2 můžeme nalézt mikrofon a reprodukor, které můžete použít nejen pro volání (Bluetooth připojení), ale take díky 4GB vnitřní paměti i pro poslech hudby.

Hudbu si samozřejmě můžete pustit i do Bluetooth sluchátek.

Watch GT 2 podporují GPS, GLONASS a Beidou a používají dva systémy určování polohy společně s detekcí více satelitů ke zvýšení přesnosti určování polohy.

Na hodinkách je předinstalováno několik odborných tréninkových stupňů od začátečníků po pokročilé, což uživatelům poskytuje profesionální a efektivní trénink. Hodinky také nabízejí monitoring v reálném čase během tréninku, aby se snížilo riziko zranění. Kromě toho hodinky poskytují komplexní zpětnou vazbu po tréninku, aby pomohly s budoucím tréninkem.

Hodinky jsou vybaveny snímačem srdečního tepu a díky inovativní technologii světelné dráhy mohou hodinky přesněji detekovat širší škálu srdečního tepu uživatelů.

Ve spojení s inteligentním algoritmem srdeční frekvence mohou hodinky sledovat váš srdeční rytmus po celý den i když spíte.

Huawei využívá infračervené světlo k detekci srdeční frekvence, která je bezpečná a méně rušivá.Hodinky jsou vodotěsné do 5 ATM a srdeční tep je snímán dokonce i během plavání.Sledováním vašeho stylu plavání, počtu temp, SWOLF, vzdálenosti, času, kalorií a rychlosti mohou hodinky zaznamenat výsledky vašeho tréninku.

Hodinky sledují váš klidový srdeční rytmus a přidává další stupeň bezpečnosti pro uživatele, kteří trpí bradykardií a jinými srdečními stavy/vadami.

Hodinky vám pošlou připomenutí, když vaše srdeční frekvence zůstane v klidovém stavu nad 100 bpm nebo nižší než 50 bpm po dobu více než 10 minut.

Tyto limity si můžete přizpůsobit a zkontrolovat srdeční frekvenci v aplikaci Huawei Zdraví.

Huawei Watch GT 2 mají stejně jako předchůdce velkou výdrž baterie a to až 1 týden.

Vnitřní prostředí je v češtině.

Výhody produktu:


Technické parametry


Co nabízí Huawei Watch GT 2 Frosty White


Podobné produkty