Volejte
481 005 781

Huawei Watch GT 3 42mm Classic White Leather Strap
Dostupnost na e-shopu: skladem

Dostupnost na prodejnách:
Liberec Soukenné nám.

EAN: 6941487229994

Cena pro Vás

7 671 Kč
Huawei Watch GT 3 42mm

Moderní elegantní chytré hodinky, které nabízejí 42mm ciferník, který je skutečným mistrovským dílem. Zachytí světlo na 3D zakřiveném skle a dodá mu jemnou záři připomínající vodní hladinu. Snadno přilne k ruce díky zjednodušujícímu designu.


Snadné intuitivní ovládání

Ovládání hodinek Huawei Watch GT 3 je velmi stnadné. Například s pomocí otočné korunky lze rychle přiblížit a oddálit aplikace na ciferníku a mít tak velmi rychlý přístup k cílové funkci. K dalším pokročilejším nastavením se uživatel rychle dostane přes dotekový displej.


Dlouhá výdrž baterie

Hodinky Huawei Watch GT 3 podporují bezdrátové nabíjení - váš telefon tak můžete použít k zpětnému nabíjení (zpětné nabíjení je k dispozici pouze pro telefony HUAWEI, které zpětné nabíjení podporují). Na plné nabití vydrží až 14 dní.


Sledování srdeční aktivity

GT 3 nejen přesně měří čas, ale také obsahuje vylepšený modul srdečního tepu, který nově obsahuje osm fotodiod v kruhovém uspořádání a dvě sady světelných zdrojů v kombinaci se zakřivenou skleněnou čočkou. Algoritmus AI byl vylepšen tak, aby účinněji filtroval hlučné signály, což umožňuje přesné monitorování srdeční frekvence i při namáhavém cvičení a zlepšuje přesnost zdravotních údajů, jako je obsah kyslíku v krvi.


Dvoupásmový a pětisystémový GNSS

Hodinky nabídnou dostatečně přesné určené polohy přes satelitní systémy GPS, Beidou, GLONASS, Galileo a QZSS. Nabízejí výkonější systém proti rušení signálu, který účinně zlepšuje sílu a stabilitu signálů určování polohy venku.


Volejte přes hodinky

Připojte Huawei Watch GT 3 ke svému chytrému telefonu prostřednictvím Bluetooth. A pak, ať už cvičíte venku, jste doma, užijete si pohodlí přijímání a odmítání hovorů na hodinkách.


Trénujte efektivněji

Na základě monitorovacích indikátorů jako je tempo, srdeční frekvence a běžecká vzdálenost hodinky dokáží inteligentně vyhodnotit váš takzvaný běžecký index, tréninkovou zátěž a úroveň regenerace. Díky tomu vám mohou podávat profesionální rady pro zlepšení fyzické kondice.

Výhody produktu:


Technické parametry


Co nabízí Huawei Watch GT 3 42mm Classic White Leather Strap


Podobné produkty