Volejte
481 005 781

Samsung SM-R875 Galaxy Watch4 LTE 44mm Green
Dostupnost na e-shopu: skladem

Dostupnost na prodejnách:
Liberec Soukenné nám.

Toto zboží není momentálně dostupné na naší pobočce.
Objednejte si zboží online a nechte zaslat domů, nebo
vyzvedněte u nás.

Katalogové číslo: samr875greeu
EAN: 8806092606937

Cena pro Vás

7 471 Kč
Samsung SM-R875 Galaxy Watch4 LTE - 44mm

OS Wear od společnosti Samsung funguje s telefony s nejnovější verzí Androidu (kromě edice Go a telefonů bez Google Play Store),nelze spárovat s telefony bez Google Play Store!!


Buďte zdravější s novými Galaxy Watch4.


Poznejte složení svého těla - BioActive Sensor

Sledujte svůj kondiční pokrok pomocí našich prvních chytrých hodinek, které pohodlně měří složení těla. Chcete-li dosáhnout svých cílů, zjistěte své procento tělesného tuku, kosterní svaly, vodu v těle a další. Samsung BioActive Sensor a náš nejrychlejší čip přináší do Galaxy Watch dosud největší inovaci.


Zapojte se do výzvy

Užijte si každý krok, který uděláte se svými přáteli a rodinou, s Galaxy Watch4. Sledujte své kroky a soutěžte, s přáteli, v zábavné soutěži prostřednictvím živé nástěnky. Výzvy přicházejí s pamětními odznaky a bodovým systémem, aby bylo cvičení zábavné, motivující a společensky obohacující.


Detekce fyzické aktivity

Sledujte své aktivity a skóre fitness na hodinkách a telefonu. Počítejte kroky, kontrolujte kalorie a zůstaňte na mřížce s GPS.

Galaxy Watch4 detekuje fyzickou aktivitu, pro sledování vašich sportovních návyků, a podporuje více než 90 cvičení pro přesnější zprávy o vašich trénincích.Sledujte své aktivity a skóre fitness na hodinkách a telefonu. Počítejte kroky, kontrolujte kalorie a zůstaňte na mřížce s GPS.


Kontrola zdravého srdce

Seznamte se se senzorem Samsung BioActive Sensor, který měří EKG a krevní tlak v reálném čase. Po úvodní kalibraci senzory rychle zkontrolují váš krevní tlak. Můžete také zkontrolovat abnormální srdeční frekvenci a rytmus pomocí EKG a odeslat data přímo do telefonu, abyste je mohli snadno sdílet.


Fáze spánku

Sledovač spánku detekuje a holisticky analyzuje vaše fáze spánku, zatímco odpočíváte. Vylepšené možnosti měření vám umožní kontrolovat hladinu kyslíku v krvi a vzorce případného a nepříjemného chrápání. Navíc získáte pokročilé informace od National Sleep Foundation pro lepší kvalitu a délku spánku.


Ikonický design

Galaxy Watch4 mají jednoduchý design s aerodynamickým kovovým rámem Armor Aluminum. Nabízí špičkový vzhled a funkčnost pro vaše cvičení a každodenní úkoly.Ciferník pro každého - vylaď svůj styl

Vyberte si mezi analogovými nebo digitálními ciferníky s různými pozadími, fonty a barvami, které odpovídají vašemu vkusu, počasí nebo příležitosti. Okořeňte ciferníky své postavy pomocí AR Emojis, abyste vyjádřili svůj styl, zatímco animovaná grafika ukazuje, co právě děláte, jako je běh nebo poslech hudby.


Aplikace snadno a rychle

První chytré hodinky s Wear OS Galaxy Watch4, od společnosti Samsung,, poskytují bezproblémový přístup k vašim oblíbeným aplikacím na vašem zápěstí. Získáte bohatý výběr aplikací, od aplikací, po streamování hudby, po cokoliv v rozsáhlé knihovně aplikací, pro zdraví a fitness.


Spojte se se Samsung produkty

Galaxy Watch4 jsou dodávány s Wear OS Powered by Samsung, který vám poskytuje bezproblémové spojení se zařízeními Samsung Galaxy. Ovládejte ANC na Galaxy Buds2 nebo povolte aplikace v telefonu přímo z hodinek. Díky dalším funkcím, jako je kompas, jsou Galaxy Watch4 ještě vynalézavější.

Výhody produktu:


Technické parametry


Co nabízí Samsung SM-R875 Galaxy Watch4 LTE 44mm Green


Podobné produkty