Volejte
481 005 781

Samsung SM-R895 Galaxy Watch4 LTE Classic 46mm Silver
Dostupnost na e-shopu: skladem

Dostupnost na prodejnách:
Liberec Soukenné nám.

Toto zboží není momentálně dostupné na naší pobočce.
Objednejte si zboží online a nechte zaslat domů, nebo
vyzvedněte u nás.

EAN: 8806092581739

Cena pro Vás

9 331 Kč
Samsung SM-R895 Galaxy Watch4 LTE Classic 46mm

Hodinky, které vás znají nejlépe


Většina z nás chce o sobě vědět víc, abychom mohli být tou nejlepší verzí sebe sama. Proto jsme zkonstruovali zcela nové hodinky Galaxy Watch4 Classic, aby byly společníkem na vaší cestě ke zdravějšímu já.


Nadčasový design

Některé vzhledy jsou nadčasové, například otočný rámeček Galaxy Watch4 Classic a živý displej. Rafinovaný design přináší sofistikovanost vašemu zápěstí a jeho špičkové materiály z nerezové oceli vyjadřují jeho výkonnou a intuitivní funkčnost.


Odolný řemínek pro aktivní životní styl

Zůstaňte v pohodlí po celý den s Ridge Sports Band. Jeho fluoroelastomerový materiál udržuje náramek odolný, a odolný proti potu, a zároveň pevně sedí na vašem zápěstí, aby vyhovoval vašemu aktivnímu životnímu stylu.


Každý den s novým ciferníkem

Vyberte si mezi analogovými nebo digitálními ciferníky, s různými pozadími, fonty a barvami, které odpovídají vašemu vkusu, počasí nebo příležitosti. Okořeňte ciferníky své postavy pomocí AR Emojis, abyste vyjádřili svůj styl, zatímco animovaná grafika ukazuje, co právě děláte, například běhání nebo poslech hudby.


BioActive Sensor pro měření těla

Sledujte svůj kondiční pokrok pomocí našich prvních chytrých hodinek, které pohodlně měří složení těla. Chcete-li dosáhnout svých cílů, zjistěte své procento tělesného tuku, kosterní svaly, vodu v těle a další. Samsung BioActive Sensor a náš nejrychlejší čip přináší do Galaxy Watch dosud největší inovaci.


Aktivity a fitness skóre

Sledujte své aktivity a skóre fitness na hodinkách a telefonu. Počítejte kroky, kontrolujte kalorie a zůstaňte na mřížce s GPS. Galaxy Watch4 Classic detekuje fyzickou aktivitu pro sledování vašich rutin a podporuje více než 90 cvičení pro přesnější zprávy o vašich trénincích.


Sportujte s přáteli

Užijte si každý krok, který uděláte se svými přáteli a rodinou s Galaxy Watch4 Classic. Sledujte své kroky a soutěžte s přáteli v zábavné soutěži prostřednictvím živé nástěnky. Výzvy přicházejí s pamětními odznaky a bodovým systémem, aby bylo cvičení zábavné, motivující a společensky obohacující.


Zdraví na prvním místě

Seznamte se se senzorem Samsung BioActive Sensor, který měří EKG a krevní tlak v reálném čase. Po úvodní kalibraci senzory rychle zkontrolují váš krevní tlak. Můžete také zkontrolovat abnormální srdeční frekvenci a rytmus pomocí EKG a odeslat data přímo do telefonu, abyste je mohli snadno sdílet.


Detekce spánku a jeho fáze

Sledovač spánku detekuje a holisticky analyzuje vaše fáze spánku, zatímco odpočíváte. Vylepšené možnosti měření vám umožní kontrolovat hladinu kyslíku v krvi a vzorce chrápání. Navíc získáte pokročilé informace od National Sleep Foundation pro lepší kvalitu a délku spánku.


První chytré hodinky s OS Wear

První chytré hodinky s Wear OS od společnosti Samsung, Galaxy Watch4 Classic, poskytují bezproblémový přístup k vašim oblíbeným aplikacím na vašem zápěstí. Získáte bohatý výběr aplikací, po streamování hudby, po cokoliv v rozsáhlé knihovně aplikací pro zdraví a fitness.


Snadno kompatibilní

Galaxy Watch4 Classic jsou dodávány s Wear OS Powered by Samsung, který vám poskytuje bezproblémové spojení se zařízeními Samsung Galaxy. Ovládejte ANC na Galaxy Buds2 nebo povolte aplikace v telefonu přímo z hodinek. Díky dalším funkcím, jako je kompas, jsou Galaxy Watch4 Classic ještě vynalézavější.


Aplikace Samsung Global Goals

Podpora globálních cílů je nyní jednodušší. Připojte se k

hnutí a udělejte ze světa lepší místo přímo ze svého

zápěstí v aplikaci Samsung Global Goals pro Galaxy Watch.


Certifikace odolnosti

Hodinky disponují odolností IP68 proti vodě a splňují vojenské standardy MIL-STD-810G.

Výhody produktu:


Technické parametry


Co nabízí Samsung SM-R895 Galaxy Watch4 LTE Classic 46mm Silver


Podobné produkty