Volejte
481 005 781

Samsung SM-R370 Smart Band Galaxy Fit Silver
Dostupnost na e-shopu: neznámá

Dostupnost na prodejnách:
Liberec Soukenné nám.

Toto zboží není momentálně dostupné na naší pobočce.
Objednejte si zboží online a nechte zaslat domů, nebo
vyzvedněte u nás.

Katalogové číslo: samgfr370sieu
EAN: 8801643734282

Cena pro Vás

2 247 Kč
Samsung Galaxy Fit – náramek nové generace

Vložte svůj život do rukou sportovního náramku Samsung Galaxy Fit a užijte si jeho služby 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.  • Vydrží dlouho – Při běžném užívání až 8 dní, při méně častém až 11 dní.

  • Tak lehký, že ho ani neucítíte - Je vyroben z ultratenkých materiálů.

  • Informace na dosah ruky - Můžete na něm přijímat notifikace přímo z vašeho smartphonu a reagovat na přicházející zprávy přednastavenými odpověďmi.

  • Vytvořený, aby s vámi udržel krok - Disponuje vojenským standardem odolnosti a certifikací vodotěsnosti 5ATM

  • Prodýchá to s vámi - Sleduje váš stres a nabídne dechové cvičení, které vám pomůže ho snížit.


Budete se mít pod dohledem

Veškeré fitnessové informace budete mít okamžitě na dosah. Náramek vám je zobrazí na svém Full Color AMOLED displeji – rychle a srozumitelně. Otočte zápěstí a užijte si super rychlý přístup k důležitým údajům ve vysokém rozlišení.


Poslouchá vaše srdce

Srdeční aktivita je to, co se počítá. Náramek Galaxy Fit monitoruje váš tep i ve chvílích, kdy na to nemyslíte. A automaticky vám posílá upozornění o případných výchylkách, které se stanou mimo sportovní aktivity.


Zaznamená každý váš pohyb

S funkcí automatického sledování náramek Galaxy Fit rozezná až šest pohybových aktivit, takže se můžete naplno soustředit pouze na trénink. Vyberte si z nabídky 90 druhů cvičení v aplikaci Samsung Health a upravte si je podle vlastních potřeb. A co víc - nastavit si můžete také oblíbenou aktivitu pro ještě rychlejší start.


Hlídá váš spánek

Náramek Galaxy Fit s funkcí automatického sledování spánku analyzuje vaše spánkové vzorce. Používá na to čtyři fáze, v rámci kterých detekuje pohyby vašeho těla, když oddechujete. Získané údaje následně intuitivně roztřídí, abyste mohli lépe kontrolovat svůj spánkový režim. 

Výhody produktu:


Technické parametry


Co nabízí Samsung SM-R370 Smart Band Galaxy Fit Silver


Podobné produkty