Volejte
481 005 781

Samsung SM-R375 Smart Band Galaxy Fit-e Yellow
Dostupnost na e-shopu: skladem

Dostupnost na prodejnách:
Liberec Soukenné nám.

Toto zboží není momentálně dostupné na naší pobočce.
Objednejte si zboží online a nechte zaslat domů, nebo
vyzvedněte u nás.

Katalogové číslo: samgfeyeeu
EAN: 8801643787745

Cena pro Vás

801 Kč
Spolehněte se na fitness náramek Samsung Galaxy Fit e. Bude při vás stát 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.  • Je tak lehký, že ho ani neucítíte – je vyroben z ultratenkých materiálů

  • Vydrží dlouho – až 7 dní na jedno nabití

  • Daleko, ale přeci nablízku - dokáže propojit s vaším smartphonem, takže budete vědět o všech přicházejících hovorech či událostech ve vašem kalendáři


Důležité statistiky na dosah ruky

Aktuální stav baterie, čas, počet ušlých kroků, spálené kalorie. To vše zobrazí minimalistický displej náramku Galaxy Fit e od společnosti Samsung. Pro aktivaci jeho kompaktního displeje stačí pouhé otočení zápěstím.


Lehký jako pírko

Ať už jsou vaše sportovní cíle jakékoli, náramek od společnosti Samsung vás vždy podpoří. Jeho ultralehké provedení z odolného materiálu zajistí, že ho ani neucítíte. Vyrazte do přírody či fitka a sledujte rapidní zlepšení vašich výkonů.


Dlouhotrvající výkon

Ať už se rozhodnete pro pražský půlmaraton, prodloužený víkend na kole či dvoufázový trénink, baterie náramku Galaxy Fit e vše bez problémů zvládne. A navíc vám zobrazí důležité notifikace z vašeho telefonu.


Nic ho nezastaví

Bez problémů absolvujte třeba závod plný vodních překážek či si vychutnejte běh v lehkém jarním dešti. Náramek se totiž pyšní vojenským standardem odolnosti a certifikací vodotěsnosti 5ATM. Díky tomu ho déšť či prach nevyřadí ze hry.


Dokonalá informovanost

Sportovní náramek Galaxy Fit e lze rychle a snadno propojit s vaším smartphonem. Jeho minimalistický displej vám zobrazí všechny důležité notifikace, jako jsou přicházející hovory, zprávy či naplánované události v kalendáři.


Přehled o každém kroku

Chytrý náramek od společnosti Samsung spolehlivě a automaticky rozpozná tři pohybové aktivity, kterými jsou chůze, běh a dynamické cvičení. Senzor tepové frekvence začne snímat činnost srdce a nasbíraná data odešle na váš smartphone do aplikace Samsung Health. Díky ní můžete sledovat přehledné statistiky vašich výkonů.


Na cestě za lepším spánkem

Abyste mohli podávat rekordní sportovní výkony, musíte věnovat dostatek času také odpočinku. Náramek automaticky sleduje kvalitu vašeho spánku ve třech jeho fázích, ve kterých monitoruje pohyby lidského těla. A výsledné statistiky vás ráno informují o průběhu vašeho relaxu během celé noci.


Nenápadná společnost po celý den

Galaxy Fit e vás zaujme na první pohled svým elegantním a jednoduchým provedením z odlehčeného materiálu. Může vám tak dělat společnost celé dny, aniž by vás jakkoli omezoval.

Výhody produktu:


Technické parametry


Co nabízí Samsung SM-R375 Smart Band Galaxy Fit-e Yellow


Podobné produkty