Volejte
481 005 781

Haylou T16 TWS Black
Dostupnost na e-shopu: skladem

Dostupnost na prodejnách:
Liberec Soukenné nám.

EAN: 8596311136665

Cena pro Vás

1 423 Kč
Haylou T16 jsou bezdrátová sluchátka s aktivním potlačením hluku.


Můžete si vybrat vhodný režim potlačení šumu podle svého okolí. Sluchátka do uší mohou snížit hladinu hluku o 35 dB. Design Haylou T16, založený na akustické zlaté křivce, kmitací cívce z hliníku a mědi CCAW a podpoře kodeku AAC, zajišťuje vynikající kvalitu zvuku. Díky nezávislému připojení sluchátek již nedochází k odpojení. Inovativní LDS anténa zvyšuje komunikační dosah až 30 metrů při použití Bluetooth 5.0.

Senzor nošení nepřetržitě sleduje polohu sluchátek a může automaticky pozastavit hudbu, když ji neposloucháte. Herní režim s nízkou latencí osloví ty, kteří hrají rychlé hry.


Sluchátka lze v plně nabitém stavu používat nepřetržitě po dobu 6 hodin. 600mAh velkokapacitní nabíjecí box může přinést 30 hodin výdrže baterie. Haylou T16 lze nabíjet jakoukoli bezdrátovou nabíječkou nebo můžete k rychlému nabíjení použít Type-C. Tato sluchátka jsou voděodolná IPX5. Zesilte zvuk prostředí a můžete slyšet okolní zvuky při běhu nebo chůzi, což je pro vás bezpečnější.


Každé sluchátko Haylou T16 má nezávislé připojení ke zdroji zvuku. Sluchátka nejsou vzájemně propojena, což eliminuje problémy se ztrátou připojení. Můžete také snadno přepínat mezi levým a pravým sluchátkem a používat je samostatně. Když otevřete nabíjecí pouzdro, Haylou T16 se automaticky zapne a připojí se k zařízení.


Dotykové senzory se používají k ovládání sluchátek, což eliminuje nepříjemné pocity, ke kterým dochází při stisknutí fyzických tlačítek. Klepnutím a podržením na libovolném sluchátku po dobu 1,5 sekundy aktivujete hlasového asistenta. Pohodlně hledejte informace, telefonujte, používejte navigaci.Specifikace:

- Model: Haylou T16

- Hmotnost sluchátek: 5,3 g

- Velikost sluchátek: 21 x 24 mm

- Mikrofon: Ano

- Verze Bluetooth: V5.0

- Kapacita baterie sluchátka: 50 mAh

- Nabíjecí box: 600 mAh

- Doba nabíjení Sluchátka: přibližně 2 hodiny

- Doba hovoru: přibližně 6 hodin (vypnuté ANC), přibližně 4,5 hodiny (zapnuto ANC)

- Typ baterie: lithium-polymerová baterie

- Výdrž baterie nabíjecího boxu: přibližně 30 hodin (vypnuto ANC)Obsah balení

1 x sluchátka do uší Haylou T16 TWS Bluetooth

1 x nabíjecí box

1 x nabíjecí kabel USB

1 x anglický manuál

Výhody produktu:


Technické parametry


Co nabízí Haylou T16 TWS Black


Podobné produkty