Volejte
481 005 781

Polar Vantage M S/M White
Dostupnost na e-shopu: skladem

Dostupnost na prodejnách:
Liberec Soukenné nám.

Toto zboží není momentálně dostupné na naší pobočce.
Objednejte si zboží online a nechte zaslat domů, nebo
vyzvedněte u nás.

EAN: 725882046686

Cena pro Vás

5 424 Kč
Polar Vantage M

Pokročilé sportovní a běžecké hodinky s GPS


Posouvejte své hranice a překonávejte rekordy s běžeckými hodinkami s GPS ze série Polar Vantage M, vhodnými pro různé sporty a každou příležitost. Jsou lehké a nenápadné a poskytnou vám veškerá data, která od tréninkového partnera potřebujete, abyste se zlepšovali.


Technologie snímače Precision Prime

Fúzní technologie snímače Precision Prime umožňuje hodinkám Polar Vantage M měřit tepovou frekvenci na zápěstí. Tato inovace kombinuje optické měření tepové frekvence s dalšími technologiemi snímačů, aby se vyloučily vlivy pohybů, které by mohly zkreslit signál tepové frekvence a vést k nespolehlivým údajům.


Rovnováha mezi odpočinkem a tréninkem

Funkce Training Load Pro nabízí podrobný přehled o tom, jak trénink působí na vaše tělo. Společně s funkcí Recovery Pro vám pomůže najít rovnováhu mezi tréninkem a odpočinkem.


Nonstop monitoring

Hodinky Polar Vantage M budou sledovat, kolik jste udělali kroků, jakou jste urazili vzdálenost, kolik jste spálili kalorií a jak jste spali, a stanoví vám osobní cíle každodenní aktivity.


Fyzická kondice a spotřeba kyslíku

Chcete bez pocení zjistit, jakou máte aktuální kondici? Test fyzické kondice je jednoduché pětiminutové hodnocení fyzické kondice, které se provádí v klidu a poskytuje odhad maximální spotřeby kyslíku (VO2max).


Chytrá upozornění z telefonu

Zůstaňte připojení pomocí upozornění z telefonu. Dostávat můžete upozornění na příchozí hovory, zprávy, e-maily, události v kalendáři a další.


Průvodce tréninku FitSpark

Průvodce tréninkem FitSpark na vyžádání nabízí připravená cvičení, která odpovídají vaší regeneraci, kondici a tréninkové historii. Už si nemusíte lámat hlavu s výběrem správných cvičení – FitSpark je naplánuje za vás.


Sportovní profily

Hodinky Polar Vantage M podporují více než 130 různých sportů. Ve službě Polar Flow si do sportovních hodinek Polar Vantage M přidejte své oblíbené sporty.


Zdravé srdce na prvním místě

Souvislé sledování tepové frekvence vám umožní zjistit, jak se chová vaše srdce během dne i při spánku. Měření tepové frekvence v kombinaci s informacemi o aktivitě vám pomůže zjistit, jaké jsou během dne vaše nejsmysluplnější momenty fyzické aktivity.


Spalování pod kontrolou

Podle vaší váhy, výšky, věku, pohlaví, individuální maximální tepové frekvence (HRmax) a intenzity tréninku budete přesně vědět, kolik jste během tréninku spálili kalorií.


Aplikace pro měření regenerace těla

Nightly Recharge je aplikace pro měření míry regenerace těla přes noc. Znázorňuje, jak se dokážete zotavit po denní námaze. Pomáhá s optimálním rozhodováním v každodenním životě, abyste si udrželi celkovou pohodu a dosáhli svých tréninkových cílů.


Jednotlivé fáze spánku

Dostatek kvalitního spánku je základním předpokladem zdraví a životní pohody. Funkce sledování spánku Sleep Plus Stages na hodinkách Polar nabízí ucelený přehled nočního spánku – automaticky sleduje jeho množství a kvalitu a informuje vás, kolik času jste strávili v jednotlivých fázích spánku.

Výhody produktu:


Technické parametry


Co nabízí Polar Vantage M S/M White


Podobné produkty