Volejte
481 005 781

Realme Watch S Black (BEZ CZ)
Dostupnost na e-shopu: skladem

Dostupnost na prodejnách:
Liberec Soukenné nám.

EAN: 6941399014992

Cena pro Vás

1 663 Kč
Hodinky nepodporují Český jazyk!
Realme Watch S Black

Realme odvedl dobrou práci s Realme Watch. Vstoupilo do světa vysoce kvalitních, inteligentních hodinek. A s novými hodinkami Realme Watch S, které jsou navrženy tak, aby vám poskytly ještě více pohodlí. S předchozími verzemi můžete znát všechna data své sportovní praxe, ale nyní budete moci počítat také pomocí monitoru hladiny kyslíku v krvi. Jedná se o velkolepé, inteligentní hodinky jako málokteré, s neuvěřitelnou výdrží, vysoce kvalitní obrazovkou a vším, co k tomu potřebujete. Čtěte dále a zjistěte, proč jsou to jedny z nejlepších chytrých hodinek.

Stylový kulatý design

Nyní máte přístup ke všem důležitým informacím, aniž byste museli vytahovat mobilní telefon z kapsy. Má 1,3 "barevnou dotykovou obrazovku s rozlišením 360 x 360 pixelů. Umožní vám vidět všechno velké a s maximálním rozlišením. Kromě toho je schopen zobrazovat nejživější obrázky s realistickými barvami, takže vás uchvátí, nebudete se chtít podívat jinam. Díky vysoce citlivému dotykovému ovládání budete mít vše, co potřebujete, abyste si to užili. Navíc je na první pohled vidět jedna z největších změn tohoto modelu:

Obrazovka je nyní kulatá.

Stejně jako u předchůdce jde o vysoce přizpůsobitelný model s různými tvářemi, takže si můžete vybrat ten, který chcete. S jeho 22mm silikonovým páskem budete mít maximální bezpečnost při používání. Můžete jej také nahradit jakýmkoli z modelů, které najdete na našem webu.

Více funkcí ve srovnání s předchozími modely

Přesto bychom měli vždy pamatovat na to, že chytré hodinky nejsou lékařským zařízením a získané výsledky jsou pouze pro informaci, hodinky Realme Watch S vám mohou pomoci sledovat jakékoli abnormality ve vašem zdraví denně a ať jste kdekoli. V tomto ohledu tento model vyniká nainstalovaným snímačem srdeční frekvence a monitorem kyslíku v krvi, takže může sledovat vaši srdeční frekvenci v reálném čase a jeho měření SpO2 lze aktivovat, kdykoli to potřebujete.

Tento model, který je určen pro sportovce, je také schopen monitorovat až 16 sportovních režimů, jako je běh venku, chůze, trénink, basketbal ... A to vše s odolností proti vodě IP68, díky níž je velmi bezpečný proti stříkající vodě, ale Realme nedoporučujeme plavání nebo sprchování. Dokáže dokonce identifikovat, zda kráčíte nebo běžíte, a počítá perfektně každý váš krok.

Úžasné specifikace

Přeměna zápěstí na ovládací centrum téměř celého vašeho domu je snazší, můžete jej změnit na užitečný rozbočovač Smart Home a připojit k němu různá zařízení. Můžete také připojit svůj smartphone a ovládat hudbu i fotoaparát z hodinek. Tímto způsobem si můžete užívat selfie, upravovat hlasitost a aktivovat spoušť fotoaparátu pro selfie. Dokonce můžete mít kontrolu nad přijatými oznámení, na vašem smartphonu, můžete číst zprávy z WhatsApp a znát čas nebo odmítat hovory - ze svého zápěstí. Samozřejmě existují také sedavé připomenutí, abyste se trochu vzchopili a pohybovali, a připomínají vám, abyste občas pili vodu.

Až dva týdny

Jedná se o jedny z nejlepších inteligentních hodinek, jaké kdy najdete. A dá vám vše, co potřebujete, nejlepším způsobem díky připojení bluetooth v5.0, s nímž jej můžete připojit nejlepším způsobem ke svému smartphonu.

Výhody produktu:


Technické parametry


Co nabízí Realme Watch S Black (BEZ CZ)


Podobné produkty