Xiaomi Kingsmith Walking Pad A1 Pro WPA1F - black

Kód: QBFA000101
Neohodnoceno
12 300 Kč
Nedostupné
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Xiaomi Kingsmith Walking Pad A1 Pro
Ideální společník pro večerní sport

Chci cvičit v klidu doma, ale sousedé s tím mají problém. Podle statistik uživatelů Goldsmith, volí 65,64 % uživatelů cvičení večer. A to bude i váš případ. Již nebudete rušit své sousedy.

Volitelné sportovní područky
A1Pro lze vybavit volitelnými sklopnými sportovními područkami, které lze nastavit ve dvou stupních, lehkým zatlačením nebo zatažením.

Provedení:

  • skládací
  • pohodlné uchopení
  • dvoustupňové nastavení úhlu

Bezhlukový motor
Nový a vylepšený bezkomutátorový motor blokuje hluk a uvolňuje energii.

Transparentní LED panel
S pěknými světelnými efekty, s využitím vyspělých výrobních technologií, byla integrována sada LED lamp a dokonalý panel . Ať už brzy ráno, v poledne nebo v noci, vysoce kontrastní vizuální efekt činí data o pohybu jasnější a lépe viditelná.

Nový styl vizuálního designu
A1Pro využívá zcela nový styl vizuálního designu, a celé tělo má uklidňující a příjemné, černě zabarvené schéma. Celkový styl je stabilnější a serióznější. Tenhle povedený kousek si budete pamatovat.

Komfortní patentovaná konstrukce
Vycházkový stroj má patentovanou konstrukci, kterou lze složit na polovinu. Po cvičení lehce nadzvedněte zadní konec přístroje a složte jej na polovinu. Ve spodní části jsou dva válečky, které usnadňují přesun a skladování.

Tlakový senzor pro ovládání rychlosti
Při pohybu na stroji si můžete libovolně regulovat rychlost podle vaší polohy nohy a frekvence chůze. Tlakový senzor umístěný ve spodní části bude v reálném čase sledovat pohybovou oblast sportovce a rychle provede změny podle vašich představ.

Cvičební režimy na dálkový ovladač
A1Pro má dva snadno ovladatelné cvičební režimy. V režimu M můžete pomocí dálkového ovladače startovat, zrychlovat, zpomalovat, zastavovat a přepínat režimy. V režimu A může sportovec libovolně upravovat rychlost stroje změnou kroků.

Jednoduché dálkové ovládání
Zdánlivě jednoduché dálkové ovládání prošlo stovkami tisíc optimalizací, aby nyní získalo vynikající a jednoduchý tvar. Je důmyslně kombinován, s měkkou šňůrkou, a není snadné jej upustit.

Protiskluzové provedení pro bezpečí při sportu
Abychom zlepšili komfort pro chodidla, vyrobili jsme vycházkovou platformu dostatečně kvalitní, a odolnou proti opotřebení. Vznikl tak vycházkový protiskluzový pás. EVA měkká vrstva, s tlumícím efektem; hladká vrstva s nízkým koeficientem tření. Dále robustní a odolná dřevovláknitá deska, s vysokou hustotou, Make A1Pro mají vynikající pocit při chůzi.

Chytré párování
A1Pro se může připojit k aplikaci Mijia APP a připojit se k Xiaomi TV. Při sledování televize, při cvičení, se v pravém horním rohu TV mohou objevit údaje o cvičení. Když půjdete do práce, údaje o cvičení lze kdykoliv zkontrolovat. Humanizované funkce, jako je počáteční rychlost, maximální rychlost a korekce offsetu běžeckého pásu, lze také nastavit v aplikaci APP.

Bezpečnostní prvky

  • omezení rychlosti pro nováčka
  • funkce dětské pojistky
  • automatický pohotovostní režim
  • ochrana proti přetížení

Doplňkové parametry

Kategorie: Běžecké pásy
Distribuce: EU
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: