Xiaomi Mi 2K Gaming Monitor 27''

Kód: RBGA000101
Neohodnoceno
8 836 Kč
Nedostupné
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Xiaomi Mi 2K Gaming Monitor 27palců Black
Kvalitní herní monitor s širokým barevným gamutem a vysokou obnovovací frekvencí pro ultra čistý herní zážitek.

Ultra jasný displej QHD 2K
Kombinace rozlišení 2560×1440 pixelů a 27palcové velké obrazovky zpřehlední každý soupeřův pohyb. Mimořádně čistý a rafinovaný obraz vás kdykoliv připraví na nepřátelské útoky.

Důmyslná obrazovka IPS s realistickým zobrazením
Tvrdá obrazovka IPS má ultraširoký pozorovací úhel 178°, s živým a realistickým zobrazením v každém úhlu. Pohlcující displej přichází s důmyslným designem tenkého rámečku na třech stranách, který odstraňuje okraje a umožňuje bezproblémové kombinované použití více displejů - pro pohlcující zážitek.

Ultra vysoká obnovovací frekvence
Dělník si musí nejprve nabrousit své nástroje, pokud má dělat svou práci dobře. Stejně tak silný hráč potřebuje plynulé zobrazení. Ultra vysoká obnovovací frekvence 165 Hz vynechává chvění a umožňuje vám mířit na nepřátele s větší přesností.

Rychlá odezva - jisté vítězství
O výsledku bitvy se často rozhoduje v mrknutí oka. Mi 2K Gaming Monitor 27palců má rychlou odezvu 1 ms IMBC, což vám umožní být vždy o krok napřed.

Technologie Adaptive-Sync
Zažili jste někdy zpoždění v kritickém okamžiku? Vynechané snímky zkazí mnoho skvělých okamžiků. Technologie Adaptive-Sync synchronizuje přenosovou rychlost mezi grafickou kartou a monitorem, eliminuje trhání a zpoždění obrazovky a poskytuje plynulý a stabilní herní zážitek.

Živý obraz s pestrými barvami
Mi 2K Gaming Monitor 27palců pokrývá 95 % gamutu DCI-P3 a 100 % gamutu sRGB a přesně zobrazuje až 16,7 milionů barev a více než 400 cd/m2 se zapnutým HDR. Ať už si užíváte videa nebo fotografie, vždy jsou žádoucí barvy podané živě a přesně.

Technologie vylepšení zobrazení HDR
Tato technologie výrazně zlepšuje detaily zobrazení a upravuje jas obrazovky pro lepší viditelnost v tmavších oblastech.

Režim modrého světla
Režim slabého modrého světla dokáže odfiltrovat krátkovlnné modré světlo, které poškozuje oči, snižuje únavu očí a umožňuje vám pohodlně pracovat.

Pohodlné a efektivní provedení
Mi 2K Gaming Monitor 27palců podporuje DP, HDMI, konektor pro sluchátka a porty USB 3.0. Všechna zařízení lze snadno připojit k monitoru a ušetřit tak čas. S tímto pohodlným a efektivním monitorem můžete při práci také nabíjet telefon.

Perfektní pozorovací úhel pro každého
Mi 2K Gaming Monitor 27palců je dodáván s otočným stojanem s nastavitelnou výškou, který podporuje montáž na stěnu. Vždy můžete najít úhel, který vám vyhovuje.

Magnetický zadní kryt
Jednoduchý a snadno použitelný magnetický zadní kryt snadno zapadne do klipu na stojanu monitoru. Vše, co potřebujete, je zaklapnout na místo při instalaci a stisknout tlačítko při demontáži.

Skrytý odvod tepla
Mi 2K Gaming Monitor 27palců využívá design skrytého odvodu tepla, kde je modul pro odvod tepla skrytý za stojanem monitoru, což poskytuje bezproblémový vzhled.

Doplňkové parametry

Kategorie: Xiaomi
Distribuce: EU
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: