Xiaomi Mi Scale White

Kód: 1OA0000101
Neohodnoceno
590 Kč
Nedostupné
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Xiaomi Mi Smart Scale - vyrobeno na míru
Společnost Xiaomi přichází s novou osobní váhou Mi Smart Scale. Měří i ty nejmenší změny v hmotnosti pomocí vysoce přesného G - senzoru z manganové oceli. Pro shromažďování a interpretaci naměřených dat se používají tři různé algoritmy, které dosahují zhruba poloviny chybového rozpětí než běžné osobní váhy. Mi Smart Scale měří v kilogramech nebo librách.

Sledujte trénink v oblasti fitness
Velké změny často přicházejí po velmi malých krůčcích. Ráno se vážíme po lehkém tréninku jógy nebo jídle. Sledujte vaše pokroky a změny pomocí chytré aplikace Mi Fit. Všechny zaznamenané hodnoty vám dodají dobrý pocit a důvěru k vybudování vaší vysněné postavy.

Přehledný graf vašeho pokroku
Aplikace Mi Fit používá přehledné grafy pro zobrazení statistických údajů o hmotnosti a vašeho pokroku. Upravte režim cvičení a dietu podle vlastního indexu tělesné hmotnosti (BMI). Ušetříte tím až 800 záznamů o hmotnosti v paměťi Mi Smart Scale.

Profily pro celou rodinu
Mi Smart Scale není určená pouze dospělým nebo dětem. Automaticky dokáže rozpoznat každého člena rodiny a lze do paměťi uložit až 16 uživatelských profilů.

Rozsvítí se sama
Mi Smart Scale disponuje elegantním LED displejem, který je nenápadně skrytý dokud na váhu nestoupnete. LED displej přináší čisté a jasné zobrazení díky 161 LED diodám. Jedinečný světelný senzor automaticky upravuje jas pro čitelnost displeje za všech podmínek.

Vyzkoušeno a otestováno
Přísné kontroly kvality zahrnují test ocelové kuličky z výšky jednoho metru, abyste měli jistotu, že se leštěné sklo nedá snadno rozbít v případě, že na něj náhodně něco spadne. Baterie je umístěna ve spodní části a zabraňuje vstupu prachu a vlasů. Tyto kontroly zajišťují nejvyšší standard kvality pro každý kus.

Vždy se zlepšuje, stejně jako vy
Synchronizujte data nebo aktualizujte firmware otevřením aplikace Mi Fit v telefonu, kdykoliv je v dosahu vaše Mi Smart Scale. Pouze 4 baterie AA vám vydrží rok díky technologii Bluetooth 4.0 s nízkou spotřebou energie.

Technická specifikace:
Typ: osobní váha
Rozsah měření: 5 - 150 kg
Přesnost měření: 50 g
Jednotky měření: kilogramy, libry (přepínatelné)
Hranice chyby: 5 - 50 kg (max. 0,1 kg)
50 - 100 kg (max. 0,2 kg)
Konektivita: Bluetooth 4.0
Kompatibilita: Android 4.4, iOS 7.0 a vyšší
Rozměry: 300mm x 300mm x 28.2mm
Hmotnost: 1.9 kg
Barva: Bílá
Přední panel: tvrzené sklo
Spodní část: ABS
Obsah balení: Mi Smart Scale, uživatelský manuál

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: