Xiaomi Mi Smart Plug Wifi

Kód: 2B36000101
Neohodnoceno
1 006 Kč
Nedostupné
Položka byla vyprodána…
Xiaomi Mi Smart Plug WiFi promění obyčejný spotřebič v chytrý! Stačí vám k tomu pouhé 3 kroky v nastavení a budete moci ovládat domácí elektroniku na dálku bez ohledu na to, kde se právě nacházíte! Jedná se o vidlici typu F. Pro Česko, Slovensko, Polsko, Francii a Belgii platí, že Xiaomi Mi Smart Plug WiFi bude fungovat pouze s redukcí na typ E! Pozor! Nepasuje do české zásuvky s kolíkem. Nutno využít kompatibilní redukce!!!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Proměňte jakékoliv zařízení v chytrý spotřebič!

Možná tomu nemůžete uvěřit a říkáte si, že taková věc je nemožná a že přeci chytré spotřebiče k nám přicházejí už z výroby. Je sice pravda, že si můžete pořídit jakýkoliv chytrý spotřebič z naší nabídky na e-shopu www.xm.cz, ale také si můžete zakoupit tzv. chytrou zásuvku Xiaomi Mi Smart Plug WiFi a společně s ní vytvořit i z obyčejného spotřebiče spotřebič chytrý! Posuňte stolní lampu, reproduktor, rýžovar, zvlhčovač vzduchu či rychlovarnou konvici na vyšší úroveň! Jak to vlastně všechno funguje?

Xiaomi Mi Smart Plug WiFi

Stačí vám pouhý nákup produktu a 3 kroky k jeho nastavení...

Poté, co si na e-shopu zakoupíte chytrou zásuvku Xiaomi Mi Smart Plug WiFi a obdržíte ji, čeká vás vybalení z krabice a její nastavení v pouhých třech krocích. Je to opravdu jednoduché. Stačí si z oficiálního obchodu, tedy z App Store či Google Play, na vašem mobilním zařízení stáhnout aplikaci Mi Home, abyste mohli z obyčejných spotřebičů vytvořit ty chytré. Poté chytrou zásuvku připojíte do elektrické sítě a v momentě, kdy indikátor zástrčky začne žlutě blikat, otevřete aplikaci Mi Home na vašem zařízení a klepnutím na ikonu + v pravém horním rohu přidáte chytrou zástrčku. Vyberete síť Wi-Fi a zadáte heslo. Nakonec počkáte, až se indikátor chytré zásuvky rozsvítí modře, abyste ji mohli aktivně používat. A k čemu ji vůbec můžete použít?

Ovládejte domácí elektroniku bez ohledu na to, kde se nacházíte...

Možná jste si už několikrát říkali, jak by bylo fajn, kdybyste přišli domů a tam na vás čekal teplý čaj, zatímco vy jste promrzli na dlouhé vycházce. Nebo byste si rozsvítili světlo před vchodem a nemuseli opatrně ve tmě našlapovat, abyste se nezranili... To vše vám můžeme splnit s koupí Xiaomi Mi Smart Plug WiFi. Usnadněte si každodenní život a bezpečně používejte svá elektronická zařízení pomocí aplikace Mi Home, jež vám vzdáleně umožní zobrazit, vypnout a zapnout elektronická zařízení ve vaší domácnosti, která jsou připojena k chytré zásuvce.

Xiaomi Mi Smart Plug WiFi

Zatočte s vysokými spotřebami energie!

A přejděte do ekologického i ekonomického módu pomocí časovače zapnutí / vypnutí. Tento časovač je skvělou ekologickou funkcí, která vám pomáhá šetřit energii tím, že některé z nejběžnějších domácích spotřebičů dělá chytřejšími. Vezměme si kupříkladu takový zvlhčovač vzduchu. Ten lze nastavit tak, aby se zapnul v předem určený čas. Docílíte tak toho, že hladina vlhkosti bude správná právě v momentě, kdy vejdete do dveří. Nebo taková rychlovarná konvice... Zbývá vám pouhých 5 minut než dorazíte domů a ruce máte úplně zmrzlé. Těšíte se na vyhřátý dům, ale i pořádně horký čaj. Stačí si vodu ohřát na dálku a v momentě, kdy přijdete, už jen čaj zalít. Usnadněte si trochu život!

Xiaomi Mi Smart Plug WiFi

Vždy při ruce!

V dnešní době má snad každý mobilní telefon vždy při ruce. No a v tomto momentě máte při ruce také aplikaci Mi Home, s jejíž pomocí můžete ovládat svou chytrou domácnost. Zapomeňte na hledání vypínače, když potřebujete uprostřed noci vstát. Nyní můžete nechat světla automaticky rozsvítit tak, že do chytré zásuvky zapojíte normální stolní lampu, abyste velkým světlem nevzbudili ostatní členy domácnosti, a propojíte ji s pohybovým čidlem pomocí aplikace Mi Home. Popusťte uzdu své fantazii a objevte další chytrá využití!

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!

Jedná se o vidlici typu F. Pro Česko, Slovensko, Polsko, Francii a Belgii platí, že Xiaomi Mi Smart Plug WiFi bude fungovat pouze s redukcí na typ E! Pozor! Nepasuje do české zásuvky s kolíkem. Nutno využít kompatibilní redukce!!!

Doplňkové parametry

Kategorie: Chytré zásuvky
Distribuce: EU
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: