Xiaomi Mi Sonic Electric Toothbrush - elektrický zubní kartáček

Kód: DKL0000101
Neohodnoceno
890 Kč
Nedostupné
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Xiaomi Mi Sonic Electric Toothbrush

Produkt podléhá specifickým podmínkám při vrácení ve 14ti dnech (viz. obchodní podmínky - odstavec 5.1)

Krásné, běloskvoucí zuby jsou svým způsobem společenskou záležitostí. Stavem svého chrupu dáváte okolí najevo, jak jste na tom s osobní hygienou. Víte, jak si tuto část každodenní rutiny zjednodušit? Odpovědí je elektrický zubní kartáček - samozřejmě ten od Xiaomi.

Xiaomi Mi Sonic Electric Toothbrush

Proč si pořídit právě Xiaomi Mi Electric Toothbrush? Třeba proto, že disponuje dostatečným výkonem na to, aby vaše zuby vyčistil dočista do čista. Přístroj neobsahuje vnější kovové části, takže nehrozí jejich koroze ve vlhkém prostředí koupelny. K dispozici budete mít několik režimů čištění.

Začněte den úsměvem

Vyzkoušejte sami, o kolik lépe budou vypadat vaše dny, když je zahájíte s krásným a sebejistým úsměvem! Ačkoli čištění zubů může vypadat jako maličkost, má překvapivě velký dopad na náš každodenní život. Pravidelná péče nevede jen k zdravějšímu úsměvu, ale pomáhá získat sebedůvěru.

Xiaomi Mi Sonic Electric Toothbrush

Základem tohoto přístroje je kvalitní motorek, vyvinutý německými a japonskými odborníky. Vibruje více než 31 000× za minutu a síla je koncentrovaná nejen ve vysokofrekvenčních vibracích, ale také je účinně přenášena přímo na hlavu kartáče.

Kvalitní štětiny a precizní hlava

Velice kvalitní měkké štětiny, vyrobené americkou firmou DuPont, snadno pronikají do mezer mezi zuby. Díky tomu odstraňují plak a dosahují kvalitnějšího čištění než ruční zubní kartáček. Každé vlákno je leštěno, čímž je dosaženo jeho hladkosti a kulatosti. Nedráždí proto dásně ani neškrábe povrch zubů.

Xiaomi Mi Sonic Electric Toothbrush

Ačkoli to nemusí být zcela patrné, malá kartáčková hlava je zcela odlišná od běžných hlav. Využívá antikorozní technologii s vysokou hustotou štětin a neobsahuje kovy. Spodní část se pevně spojuje pomocí tepla se štětinami. Díky tomu je kartáček zdravější k uživateli a šetrnější k životnímu prostředí.

Různé režimy pro odlišné potřeby

Tlačítko pro zapnutí/vypnutí na kartáčku lze také použít k přepínání mezi standardním, jemným a vlastním režimem. Budete si tak moci zvolit režim čištění, který nejlépe vyhovuje vašim každodenním potřebám.

Xiaomi Mi Sonic Electric Toothbrush

Uživatelský vlastní režim lze nastavit z mobilní aplikace, která mimo to slouží k přehledu péče o vaše zuby. Kartáček také díky vestavěnému snímači zrychlení s vysokou přesností dokáže rozpoznat svou polohu v ústech. Sleduje šest různých zón a zaznamenává, v jaké zóně se nacházíte a jak dlouho ji čistíte.

Ve spojení s mobilem

Když se telefonem připojíte pomocí technologie Bluetooth ke kartáčku, můžete se podívat na skóre, které jste dostali za každé čištění. Aplikace zaznamenává statistiky, jako je doba trvání, pokrytí a jednotnost. Můžete si prohlédnout a sdílet zprávu o čištění za poslední den, týden nebo měsíc, což vám umožňuje neustále sledovat zdraví vašich zubů.

Xiaomi Mi Sonic Electric Toothbrush

Zubní kartáček Xiaomi Mi Sonic Electric Toothbrush napájí vestavěná lithiová baterie s kapacitou 700 mAh, která má srovnání s bateriemi NiMH dlouhou životnost a netrpí žádnou degradaci. Při úplném nabití vydrží fungovat až 18 dní. Samozřejmě i stav akumulátoru lze sledovat v aplikaci.

Detaily:

 • Produkt: elektrický zubní kartáček
 • Výrobce: Xiaomi
 • Model: Mi Sonic Electric Toothbrush
 • Barva: bílá
 • Odolnost proti vodě: dle standardu IPX7
 • Rozměry těla: 187,5 ×28,5 mm
 • Rozměry hlavy: 85 × 24,8 mm
 • Rozměry nabíjecí stanice: 40 × 65 mm
 • Typ nabíjení: indukční

Xiaomi Mi Sonic Electric Toothbrush

Obsah balení:

 • 1× tělo kartáčku
 • 1× hlava
 • 1× nabíjecí stanice
 • 1× napájecí kabel s koncovkou USB-A (adaptér není součástí dodávky)
 • 1× uživatelská příručka

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: