Xiaomi Mibro Color

Kód: XBPA000101
622 Kč
Skladem
Barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Chytré hodinky s 1,57" displejem a rozlišením 240 x 240 p. Upozornění na hovory, zprávy a notifikace. Vodotěsnost 5 ATM. 24/7 snímač srdečního tepu. Monitorování spánku. Sledování denní aktivity. 15 sportovních režimů. Angličtina.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Xiaomi Mibro Color

Mibro Color, nové chytré hodinky Xiaomi s 1,57" HD čtvercovým displejem, kovovým uni-tělem a voděodolností 5 ATM

  • 1,57" displej s rozlišením 240 x 240 p
  • Upozornění na hovory, zprávy a notifikace
  • Vodotěsnost 5 ATM
  • 24/7 snímač srdečního tepu
  • Monitorování spánku
  • Sledování denní aktivity
  • 15 sportovních režimů

Dodejte svým outfitům styl a pečujte o své zdraví s pomocí hodinek Mibro Color

Pokud jste již propadli Mibro Air, zejména pro jeho senzační kvalitu za sníženou cenu, připravte se na tento nový model. Zatímco vynikající poměr cena/výkon a rozsáhlá funkčnost zůstávají, Mibro Color nyní přichází s měřením SpO2, více jazyky a sportovními režimy, čtvercovým designem, který zlepšuje čitelnost na jeho 1,57palcovém HD displeji a voděodolností 5 ATM.

1,57" čtvercový HD displej

První věc, která vás na Mibro Color Watch ohromí, je jejich 1,57palcový HD displej s rozlišením 240 x 240p, který se vzdaluje typickému 2,5D zakřivenému sklu a používá stejnou techniku řezání a leštění, jakou se používají k výrobě diamantů. Mibro Color tak zajišťuje reprodukci živých barev a ostřejších detailů a také mnohem příjemnější dotek. Tím ale vylepšený vizuální zážitek nekončí: díky čtvercovému formátu nabízí Mibro Color Watch lepší čitelnost a pohodlí při prohlížení informací nebo procházení menu než kulatý displej, jako je tomu u MiBro Air.

Navíc matná povrchová vrstva skla pomáhá vašemu Xiaomi MiBro Color zůstat čisté a bez otisků prstů.

Odolné proti poškrábání

Mibro Color má báječnou estetickou část, ve které bylo pečlivě postaráno o každý detail. Ve skutečnosti je tělo hodinek MiBro vyrobeno z jednoho kusu kovu. Po více než deseti procesech leštění (za použití CNC techniky) je povrch nastříkán jemnými kovovými částicemi a potažen vakuovými ionty, výsledkem čehož jsou prémiově vypadající chytré hodinky odolné proti poškrábání. Jedná se o spojení textury, vzhledu a funkčnosti v jediném produktu.

Univerzální vyměnitelný pásek

Co se vám ale na Mibro Color bude nejvíce líbit, mohou být všechny možnosti přizpůsobení, které značka nabízí. Pro začátek jsou hodinky Xiaomi Mibro Color dodávány s pohodlným gelovým páskem, který je super lehký a odolný vůči nečistotám. Můžete jej však nahradit takovým, který se vám líbí více nebo který se hodí na speciální událost. Ve skutečnosti MiBro používá univerzální pásek, který je široký 20 milimetrů, takže je velmi snadné jej vyměnit a najít kompatibilní příslušenství.

Přizpůsobte si tapetu

A stejně jako si můžete vyměnit řemínek na chytrých hodinkách, můžete každý den měnit i tapetu. Vyberte si tu, která nejlépe vyhovuje vaší náladě, ze všech dostupných v aplikaci MiBro Fit, nebo si ji vytvořte z fotografie ve vaší galerii.

24/7 dynamické monitorování srdečního tepu

Mibro Color poskytují přesné a dynamické měření srdečního tepu. Ať už tedy spíte, odpočíváte, pracujete nebo cvičíte, budete vědět, jak pracuje vaše srdce. Na základě získaných údajů optimalizujte své tréninky, dejte si pauzu nebo navštivte svého lékaře.

Měření saturace krve kyslíkem

Nasycení krve kyslíkem je dalším zdravotním ukazatelem, kterému bychom měli věnovat zvláštní pozornost, protože nízká saturace krve kyslíkem může vést k únavě, ztrátě paměti a dokonce k poškození mozku a srdce. Normální hladina SpO2 by měla být nad 95 %. To je důvod, proč mají MiBro Color vestavěný systém detekce SpO2, který analyzuje saturaci krve kyslíkem, takže víte, kdy se zastavit, nadechnout a znovu získat rovnováhu.

Zdraví pro tělo i mysl

Někdy máme pocit, že okolnosti se zmocňují nás a to nevyhnutelně zničí náš „klid v duši“. Mibro Color tomu nemůže zabránit, ale může vám pomoci to zvládnout. Nové hodinky Xiaomi sledují vaši úroveň stresu, takže když se příliš zvýší, můžete použít dechová cvičení, která jsou součástí zařízení. Uvidíte, jak se vaše mysl uvolní a zpomalíte!

Analýza spánku a kvalita vašeho spánku

Xiaomi Mibro Color vám také pomohou vytvořit spánkové rutiny, které vám pomohou dosáhnout lepšího spánku. Jak? Za prvé, úplným sledováním vašeho spánku, přesným určením fází spánku (lehký, hluboký, REM...) a trvání každé fáze, abyste mohli analyzovat celkovou kvalitu vašeho spánku a v případě potřeby vám poskytnout návrhy na zlepšení.

Sledujte svou denní aktivitu pomocí 15 sportovních režimů

Pociťte motivaci díky sledovači denní aktivity! Mibro Color měří vaše denní záznamy, pokud jde o ušlé kroky, ušlou vzdálenost, spálené kalorie, dobu trvání, srdeční frekvenci atd. To vše je přizpůsobeno sportu nebo cvičení, které děláte prostřednictvím 15 přednastavených sportovních režimů: fotbal, chůze/běh na běžeckém pásu, chůze, badminton, rotoped, jízda na horském kole, trekking, jóga, basketbal, tenis, venkovní běh, cyklistika, eliptical , kulturistika a volný trénink.

Vodotěsnost 5 ATM

Díky certifikaci 5 ATM, která z Xiaomi Mibro Color dělá vodotěsné hodinky (až 50 metrů po dobu 10 minut), si můžete také umýt ruce, běhat v dešti a dokonce si je vzít i do bazénu.

Připojení Bluetooth 5.0 a automatické statistiky s aplikací MiBro Fit APP

Co ? Nevíte, jaké jsou vaše cíle? Žádný problém! Aplikace Mibro Fit vám je pomůže nastavit. Stáhněte si jej do svého smartphonu se systémem Android nebo iOS a synchronizujte jej s hodinkami Mibro Color přes Bluetooth 5.0. Tím se všechna data přenesou do mobilní aplikace a vy budete moci sledovat statistiky a nastavovat cíle.

Dlouhá výdrž baterie

Nejlepší ze všeho však je, že jeho 270 mAh baterie a pokročilý systém optimalizace napájení poskytují až 10 dní výdrže baterie při základním používání a až 7 dní při běžném každodenním používání. Užívejte si MiBro Color po dlouhou dobu, aniž byste museli hledat elektrickou zásuvku!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: