Xiaomi Redmi Smart Band Pro

Kód: 1IFA000101
1 199 Kč
Skladem
Barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Xiaomi Redmi Band Pro
Displej Full AMOLED

1,47palcový full AMOLED displej přináší přibližně 66,7 % super vysoký poměr obrazovky k tělu, což vám poskytuje úžasný vizuální zážitek, jaký jste dosud měli jen zřídka. Nyní může zobrazit více položek na obrazovce a je snazší se orientovat a ovládat.

Jasná obrazovka plná barev
Pásek se 100% NTSC displejem nabízí celou škálu barev, které si můžete užít. Maximální jas 450 nitů zajistí, že budete na obrazovku jasně vidět i na slunci.

  • Rozlišení 194 x 368 pixelů

Pohodlí po celý den
Pásek je navržen tak, aby byl hladký a lehký, takže se pohodlně nosí po celý den.

110+ fitness režimů
Více než 110 fitness režimů vám pomůže sledovat spálené kalorie, změny srdeční frekvence a trvání tréninku. Najděte více komplexního sledování metrik s 15 profesionálními režimy. Užijte si, že jste fit, sebevědomí a energičtí s Redmi Smart Band Pro.

Automatická detekce 3 fitness režimů
Redmi Smart Band Pro dokáže automaticky detekovat 3 fitness režimy: běžecký pás, venkovní běh a venkovní chůze.

Voděodolnost 50M
Redmi Smart Band Pro s hodnocením do 5 ATM s vámi může jít kamkoliv od studené sprchy doma až po mělkou plážovou vodu.

Srdeční tep v reálném čase
Redmi Smart Band Pro sleduje váš srdeční tep v reálném čase 24 hodin denně a poskytuje přesné recenze ve snadno čitelných grafech. Náramek bude vibrovat, aby vás upozornil, když vaše srdeční frekvence klesne mimo bezpečnou zónu.

Saturace krve kyslíkem
Saturace krve kyslíkem (SpO2) je klíčovým ukazatelem celkového zdraví člověka, který odráží hladinu kyslíku v krvi. Náramek vám zajistí klid díky automatickému testování hladiny kyslíku v krvi během spánku a manuálně, kdykoliv budete potřebovat.

Statistika spánku
Zajímá vás, co se děje s vaším tělem, když spíte? Redmi Smart Band Pro pečlivě a přesně monitoruje kvalitu a vzorce vašeho spánku.Můžete zkontrolovat podrobné statistiky týkající se hlubokého spánku, lehkého spánku a REM fáze na vašem smartphonu, které vám pomohou zlepšit kvalitu spánku.

Magnetické nabíjení a baterie
Snadné a stabilní nabíjení s magnetickým dotykem.Typický režim používání 14 dní, 20denní režim úspory energie.

Aplikace Xiaomi Wear
Spárujte svůj Redmi Smart Band Pro s Xiaomi Wear/Xiaomi Wear Lite a začněte svou chytrou fitness cestu. Získáte komplexnější zprávy o vašich denních záznamech aktivity a zdravotních metrikách. Zůstaňte naladěni a objevte další zábavu!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: