Xiaomi Yunmai Massage Gun SE (MV-FG-0308)

Kód: 4CGA000101
Neohodnoceno
2 929 Kč
Nedostupné
Položka byla vyprodána…
Hloubková masážní pistole Yunmai Massage Gun SE (MV-FG-0308) disponuje 4 masážními nástavci a má 5 rychlostních režimů. Poznejte režim inteligentní masáže a nechte se okouzlit svěžím designem pistole Yunmai. Užívejte si hloubkové masáže až 84 dní na jedno nabití. Ergonomická rukojeť, ovládání jedním tlačítkem a technologie redukce hluku, ano, když do hloubky, tak s Yunmai Massage Gun SE.

Detailní informace

Detailní popis produktu

5 rychlostních režimů
SlimElegant má 5 rychlostních režimů s rozsahem mezi 1800 - 3200 ot/min. Každý režim je vědecky kalibrovaný tak, aby poskytl ten největší přínos pro vaše tělo. 

Inteligentní masážní režim
Kromě různých rychlostí má SlimElegant 2 jedinečné režimy. První je unikátní funkce nazvaná „Inteligentní masážní režim“, poskytující světelný pulz, který postupně přechází do silnějších pulzů. Toto je ideální prostředí pro relaxaci na doma a poskytuje zážitek co nejblíže skutečné, praktické masáži.

Rychlé nabíjení a plný výkon
SlimElegant lze rychle nabít umístěním do spodní drážky nabíjecí základny. Inovativní nabíjecí základna s protiskluzovou dotykovou technologií lakování, která účinně stabilizuje tělo masážní pistole, aby se zabránilo pádu a nárazu, zajišťuje bezpečnost a pohodlí. A díky svěžímu designu šetří místo a snadno se skladuje.

Fitness režim - uvolnění napjatých svalů
Professional Fitness Mode“ se používá k uvolnění napjatých svalů po cvičení. Tento režim účinně zabraňuje svalové adhezi, eliminuje hromadění kyseliny mléčné a odstraňuje bolestivost a únavu.

84 dní každodenní masáže
SlimElegant je vybavena 2900mAh lithiovou baterií s dlouhou životností, která podporuje 84 dní každodenního desetiminutového používání (při plném nabití). Výsledkem je šikovná masážní pistole, která snadno poskytuje každodenní hloubkové masáže.

Stabilní ergonomická rukojeť
SlimElegant má ergonomickou rukojeť, která zajišťuje pevné uchopení a zajišťuje stabilitu a žádné posouvání po zapnutí. Design zahrnuje jednoduché a hladké linie, které podtrhují sportovně-technický pocit.

Ovládání jedním tlačítkem
Masážní pistoli můžete spustit pouze jedním tlačítkem. Jakmile je používána po dobu deseti minut, snadno odstraní bolest a únavu a zanechá celé tělo uvolněné a odpočaté.

Technologie redukce šumu
Yunmai Massage Gun SE využívá redukci hluku. Technologie při masáži produkuje pouze ticho a hlučnost max. 45 dB a méně. 

Další technické parametry:

  • Hmotnost produktu - 0,8 kg. 
  • Doba nabíjení - 4 hodiny. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Masážní přístroje
Distribuce: EU
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: