Xiaomi Yunmai Smart Rope (YMSR-P701)

Kód: 9CGA000101
Neohodnoceno
598 Kč
Nedostupné
Položka byla vyprodána…
Už jste slyšeli o chytrém švihadle Yunmai Smart Rope (YMSR-P701)? Že neznáte "chytré lano" vybavené importovanými chytrými čipy Bluetooth? Má špičkovou baterii na 150 dní skákání a má unikátní 3m patentované přezkové lano, které si snadno upravíte. Ložiska a rukojeť jsou konstruovány pro životnost až 10 000 000 otáček. Pojďte si zaskákat s chytrým švihadlem Yunmai Smart Rope!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Xiaomi Yunmai Smart Rope (YMSR-P701)

Čtyři režimy přeskakování
Uživatelé si mohou vybrat ze čtyř režimů přeskakování pro různé cvičení: Trénink zdarma, Trénink podle časů, Trénink podle času a Výzva. Neomezená zábava pro vás a vaše parťáky.

Chytré švihadlo s vysoce přesným senzorem
Chytré lano je vybaveno vysoce přesným senzorem, který využívá importované chytré čipy Bluetooth spolupracující s hlavními algoritmy pro vícebodové monitorování. Když cvičíte, stačí jej připojit k mobilnímu telefonu přes Bluetooth 4.0, data se automaticky nahrají a synchronizují do cloudu a vašeho telefonu v reálném čase. Každý skok, při jakékoliv rychlosti, je přesně zaznamenán.

Aerobní cvičení
Cvičení s chytrým švihadlem Yunmai Smart Rope je skvělý způsob, jak se dostat do aerobního cvičení. Ve srovnání s jinými kardio tréninky obvykle poskytuje vyšší účinnost spalování tuků a trénuje a zlepšuje celkovou koordinaci a obratnost. Je to jednoduché a snadné použití ke zmírnění bolestí krčních a limbárních obratlů, což vám umožní najít a zdokonalit svou rychlost při přeskakování.

Nastavitelná délka
Lano Yunmai Smart Rope je dlouhé tři metry a obsahuje unikátní patentované přezkové lano, takže uživatelé mohou libovolně a rychle upravovat délku švihadla podle výšky.

Energie až na 150 dní
Chytré lano Yunmai využívá špičkovou baterii, která vydrží až 150 dní na dvouhodinové nabíjení. Není potřeba časté nabíjení nebo výměna baterií, takže je šetrný k životnímu prostředí, bezpečný a bez starostí.

Stabilita, výkon a rychlost 
Lano má vynikající výkon pro rychlost a stabilitu s importovaným přesným univerzálním ložiskem a ložisko a rukojeť jsou integrovány pro účinnost s životností až 10 000 000 otáček. Nikdy si nedělejte starosti s tím, že se ložisko uvolní nebo selže během náročného tréninku, prostě můžete skákat s jistotou a vervou.

Další technické parametry:

  • Nabíjecí port - micro USB. 
  • Připojení Bluetooth 5 m.
  • Hmotnost rukojeti 140 g. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Švihadla s počítadlem
Distribuce: EU
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: